Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > У Рогатині вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола

У Рогатині вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола

У цей день 16 років тому Україна втратила нескореного борця за українську національну ідею В’ячеслава Максимовича Чорновола, котрий загинув в автомобільній катастрофі на Бориспільській трасі під Києвом 25 березня 1999 року.
Сьогодні біля меморіальної таблиці цього відомого українського політика, громадського діяча, журналіста, дисидента, одного з засновників Народного Руху відбулось віче з нагоди 16-х роковин від дня його загибелі, яке розпочалось із поминальної панахиди декана УГКЦ о. Дмитра Бігуна.
Керівники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування району та міста, члени районного осередку  Народного Руху України поклали квіти до меморіальної таблиці. Перед присутніми виступили голова районної ради Володимир Штогрин, міський голова Володимир Гусак, заступник голови районної державної адміністрації Олена Мороховська. Від молодіжної громадської організації «Молодий Рух» слово мав Павло Данилів.
Віче завершилось виконанням Державного Гімну України.