У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > У Рогатині вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола

У Рогатині вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола

У цей день 16 років тому Україна втратила нескореного борця за українську національну ідею В’ячеслава Максимовича Чорновола, котрий загинув в автомобільній катастрофі на Бориспільській трасі під Києвом 25 березня 1999 року.
Сьогодні біля меморіальної таблиці цього відомого українського політика, громадського діяча, журналіста, дисидента, одного з засновників Народного Руху відбулось віче з нагоди 16-х роковин від дня його загибелі, яке розпочалось із поминальної панахиди декана УГКЦ о. Дмитра Бігуна.
Керівники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування району та міста, члени районного осередку  Народного Руху України поклали квіти до меморіальної таблиці. Перед присутніми виступили голова районної ради Володимир Штогрин, міський голова Володимир Гусак, заступник голови районної державної адміністрації Олена Мороховська. Від молодіжної громадської організації «Молодий Рух» слово мав Павло Данилів.
Віче завершилось виконанням Державного Гімну України.