Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > У Рогатинському районі перебувала делегація із міста та гміни Крапковіце

У Рогатинському районі перебувала делегація із міста та гміни Крапковіце

В рамках партнерської угоди між Рогатинською районною радою та містом і гміною Крапковіце, 13 – 16 березня 2016 року Рогатинський район відвідала офіційна делегація з міста і гміни Крапковіце, на чолі з бурмістром Крапковіц Анджеєм Касюрою.
Візит польських колег розпочався із зустрічі в Рогатинській районній раді з головою районної ради Романом Гринишиним, його заступником Олегом Вовкуном, за участю начальника Рогатинського міськміжрайонного управління ДСЕСУ Богдана Денеги, начальника Рогатинського РВ УДСНС Богдана Грабовецького, депутатів районної ради Степана Шиманського та Марії Марунчак, приватних підприємців Юрія Кілестина та Ярослава Мельника. Між учасниками зустрічі мова йшла про співробітництво регіонів, розвиток економіки, освіти та культури, піднімалося ряд питань розвитку туризму на Рогатинщині, залучення іноземних інвестицій тощо. Також гості поділились досвідом проведених реформ в Республіці Польща.
Роман Гринишин акцентував увагу на важливості зміцнення дружніх зв’язків між Рогатинським районом та гміною і містом Крапковіце. Він також наголосив на тому, що Польща – є зразком для України на шляху впровадження реформ, тому необхідно все те позитивне, що зроблено у Польщі, взяти на озброєння.
Господарі та польські гості обмінялися сувенірами та пам’ятними подарунками.

Відповідно до програми перебування, делегація відвідала Черченський обласний навчально-реабілітаційний центр Івано-Франківської обласної ради, де навчаються та проходять курс реабілітації за призначенням лікарів та індивідуальних програм реабілітації діти з проблемами опорно-рухового апарату. Директор навчально-реабілітаційного центру Надія Шемберко ознайомила присутніх з умовами, в яких навчаються та проживають діти, а також розповіла, що лікування відбувається на базі бальнеологічного курорту України – санаторію «Черче», де також мали змогу побувати польські колеги.

Делегація відвідала поховання польських жовнірів на міському кладовищі, костел святого Миколая та Анни – давній духовний осередок, взірець архітектури готики та ренесансу XV—XVII століть, цінну пам’ятку культурної і сакральної спадщини, а також церкву Зішестя Святого Духа – музей-пам’ятку дерев’яної архітектури і живопису XVI – XIX століть, включену до світової спадщини ЮНЕСКО.

Теплий прийом на делегацію очікував в Рогатинській школі мистецтв імені Бориса Кудрика, який розпочався з хореографічної композиції та продовжився невеличким концертом учнівських колективів школи, за участю ансамблю бандуристів, фортепіанного дуету, оркестру баяністів, вокального ансамблю та квартету саксофоністів.

З офіційним візитом делегація відвідала Рогатинську міську раду, де відбулась зустріч з міським головою Сергієм Насаликом, заступником міського голови Миколою Шинкарем, секретарем міської ради Галиною Богун та головою громадської спілки «Суспільне партнерство» Галиною Росоловською. Під час зустрічі йшлося про умови розвитку  самоврядування на теренах міст двох держав. Гості поділились досвідом  роботи в рамках децентралізації.

Черговими об’єктами, де побувала делегація були Рогатинська спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву та дитячо-юнацької спортивної школи обласної ради, де члени делегації ознайомились із навчально-тренувальними процесам даних позашкільних закладів.

В складі делегації також були представники Команди Державної пожежної служби Крапковіцкого повіту. Керуючись прагненням розвивати і зміцнювати міжрегіональну співпрацю і дружні стосунки між рятувальниками обох держав 16-тій Державній пожежно-рятувальній частині була надана відповідна гуманітарна допомога у вигляді пожежних рукавів, спеціального одягу, пожежних касок, взуття та обладнання.

Для делегації була організована екскурсія в місто Галич, Музей народної архітектури та побуту Прикарпаття в селі Крилос та костел Благовіщення у Більшівцях.

Гості побували на богослужінні в костелі святого Станіслава Єпископа і Мученика в селі Липівка.

На завершення візиту голова районної ради Роман Гринишин, спільно з польською делегацією, відвідали Меморіал львівських орлят – польський військовий меморіал у Львові.

Фото: Дмитро Падучак