Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Із відповідальністю до себе та ближніх

Із відповідальністю до себе та ближніх

Яка ситуація в нашому районі у зв’язку з світовою пандемією коронавірусу, як працюють медики в непростих умовах – про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Указом Президента України Петра Порошенка нашого земляка Андрія Білоуса нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно)

Указом Президента України Петра Порошенка нашого земляка Андрія Білоуса нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно)

Відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка від 14 березня 2015 року № 144/2015 за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України посмертно нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня  нашого земляка, жителя села Чесники, Андрія Михайловича Білоуса, котрий в жовтні минулого року загинув в зоні проведення антитерористичної операції на сході України.
Сьогодні, 28 квітня 2015 року, для  вшанування пам’яті загиблого, в приміщені Чесниківської ЗОШ організовано урочисту лінійку. У виконанні учнівської молоді прозвучали твори національно-патріотичної характеру. Отець-декан Володимир Гривнак відправив поминальну панахиду, всі присутні помолились за упокій душі Героя.
Державну нагороду членам родини загиблого українського Героя вручили голова районної ради Володимир Штогрин, голова районної державної адміністрації Надія Цимбаліста та заступник комісара Галицько-Рогатинського військового комісаріату Олександр Колодій.
Звертаючись рідних загиблого голова районної ради висловив співчуття та щиросердечну подяку їм за те, що виховали такого сина, батька, брата, чия мужність, вірність присязі та незламність духу дає сьогодні надію кожному українцю на близький мир.
Керівники районної влади відвідали могилу Героя на сільському кладовищі та вшанували його пам’ять хвилиною мовчання.