Невручені нагороди Лицарів ОУН та УПА отримали їхні нащадки

Невручені нагороди Лицарів ОУН та УПА отримали їхні нащадки

У 1944 році наказом Головного військового штабу УПА було створено систему нагород і заохочень. Цими нагородами за бойові …

Відбулася 26 сесія районної ради

Відбулася 26 сесія районної ради

12 вересня 2019 року, під головуваннямголови районної ради Романа Гринишина, відбулася 26 сесія …

Відбулось засідання районної комісії з проведення обласного конкурсу «Краща етнокультурна громада»

Відбулось засідання районної комісії з проведення обласного конкурсу  «Краща етнокультурна громада»

Відповідно до Положення про обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, заходів …

Визначено лауреата районної педагогічної премії імені Михайла Галущинського 2019 року

Визначено лауреата  районної педагогічної премії імені Михайла Галущинського 2019 року

10 вересня 2019 року під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, відбулося засідання комісії з присвоєння …

Відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора та 28 річниці Незалежності України

Відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора та 28 річниці Незалежності України

З кожним роком розбудови і розвитку нашої державипоглиблюється усвідомлення цієї події і дати – 24 серпня – і значення її …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Указом Президента України Петра Порошенка нашого земляка Андрія Білоуса нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно)

Указом Президента України Петра Порошенка нашого земляка Андрія Білоуса нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно)

Відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка від 14 березня 2015 року № 144/2015 за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України посмертно нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня  нашого земляка, жителя села Чесники, Андрія Михайловича Білоуса, котрий в жовтні минулого року загинув в зоні проведення антитерористичної операції на сході України.
Сьогодні, 28 квітня 2015 року, для  вшанування пам’яті загиблого, в приміщені Чесниківської ЗОШ організовано урочисту лінійку. У виконанні учнівської молоді прозвучали твори національно-патріотичної характеру. Отець-декан Володимир Гривнак відправив поминальну панахиду, всі присутні помолились за упокій душі Героя.
Державну нагороду членам родини загиблого українського Героя вручили голова районної ради Володимир Штогрин, голова районної державної адміністрації Надія Цимбаліста та заступник комісара Галицько-Рогатинського військового комісаріату Олександр Колодій.
Звертаючись рідних загиблого голова районної ради висловив співчуття та щиросердечну подяку їм за те, що виховали такого сина, батька, брата, чия мужність, вірність присязі та незламність духу дає сьогодні надію кожному українцю на близький мир.
Керівники районної влади відвідали могилу Героя на сільському кладовищі та вшанували його пам’ять хвилиною мовчання.