Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Україна – земля героїчного народу

Україна – земля героїчного народу

Кожна нація, кожен народ має своїх героїв-лицарів, які у важкі хвилини випробувань, піднімаються на повний зріст і стають на захист в ім’я свободи. Серед них в літописі України ХХ століття чимало імен, які закарбувалися в нашій пам’яті. Це Січові Стрільці, вояки Української Галицької та Української Повстанської Армії, члени ОУН, учасники руху дисидентів шестидесятників,Симон Петлюра і Євген Коновалець, Роман Шухевич і Степан Бандера, триста молодих юнаків, учасників бою під Крутами, герої Небесної сотні, воїни АТО  та ще сотні тисяч героїв, яким ми завдячуєм життям під мирним небом Незалежної України.
Вчора, 25 травня 2017 року, в актовій залі школи естетичного виховання учнів, відбувся урочистий захід з нагоди відзначення в районі Дня Героїв, який розпочався виконанням Державного Гімну України.
Пам’ять тисячі українських патріотів, національних, державних, церковних, культурних, наукових діячів, членів Організації Українських Націоналістів, чоловіків, жінок, дівчат і юнаків, які загинули в збройній боротьбі, були замучені в підвалах більшовицьких і нацистських в’язниць, загинули  в концтаборах, були розстріляні, повішані, померли  на заслані і всіх тих відданих патріотів української нації, які поклали своє життя за волю України на її східних рубежах присутні вшанували хвилиною мовчання.
Представниками районної організації «Пласт» було покладено квіти до пам’ятника Борцям за волю України та до стели Героїв Небесної Сотні.
З вітальними словами до присутніх звернулись голова районної ради  Роман Гринишин, секретар міської ради Галина Богун, голова громадської організації «Воїни АТО Рогатинщини» Тарас Гаєвич, керівник прикарпатського відділення штабу Дмитра Яроша Василь Абрамів, член  Рогатинської районної управи Всеукраїнського Братства ОУН-УПА імені Генерала Романа Шухевича-Тараса Чупринки Яким Кузик (с. Княгиничі).
Медалями “Івано-Франківська обласна рада – Українському добровольцю”, посвідченнями та Грамотами голови Івано-Франківської обласної ради було нагороджено учасників АТО-добровольців, жителів Рогатинського району Василя Байду та Романа Рудого.
За високий патріотизм, активну громадську діяльність та з нагоди Дня Героїв Грамотами голови районної ради були відзначені учасники Революції Гідності та члени Рогатинської районної управи Всеукраїнського Братства ОУН-УПА імені Генерала Романа Шухевича-Тараса Чупринки.
Захід завершився концертом, підготовленим художніми колективами району.