Відбулась 35 сесія районної ради

Відбулась 35 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 35 сесія районної ради. Робота сесії проходила …

Визначено переможців регіонального конкурсу дитячого малюнка присвяченого Дню Незалежності України

Визначено переможців регіонального конкурсу дитячого малюнка присвяченого Дню Незалежності України

04 серпня 2020 року визначили переможців регіонального конкурсу дитячого малюнка присвяченого Дню Незалежності України.
Для участі в …

Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > UKRLANDFARMING запускає експортний перевалочний комплекс на Рогатинщині

UKRLANDFARMING запускає експортний перевалочний комплекс на Рогатинщині

Найбільший в Україні агрохолдинг «Укрлендфармінг» завершив будівництво першої черги комбікормового-елеваторного комплексу у нашому районі.

Урочисту капсулу та перший камінь будівництва комбікормового комплексу заклали в Рогатині представники ПАТ “Укрлендфармінг”, обласної та районної влади ще минулого року.
Вчора, 11 грудня 2014 року, відбулось урочисте відкриття першої елеваторної частини підприємства із виробництва комбікормів, яку ввели в експлуатацію.
В 2015 році планується завершення будівництва другої частини та зведення комбікормового заводу.
Підприємство включатиме в себе елеватор з одночасним зберіганням 104,4 тисяч тонн кукурудзи та комбікормовий завод продуктивністю 10 тонн на годину. Інфраструктура об’єкта складається із чотирьох силосів фірми AGI об’ємом 15817 куб. м кожний та двох силосів об’ємом 20960 куб. м. Відділення сушки зернових з сушарки фірми Brock 5000 має продуктивність 125 тонн на годину.
У складі об’єкту також є робоча башта із норіями фірми AGI, приймальне відділення для автотранспорту потужністю 500 тонн на годину; відділення відвантаження зернових на залізничний транспорт потужністю 250 тонн на годину. Виробничий корпус комбікормового заводу буде обладнано устаткуванням фірми Buhler продуктивністю 10 тонн на годину.
За словами директора департаменту агропромислового розвитку ОДА Івана Андріїшина, комплекс має хороше географічне розміщення, завдяки чому забезпечить подальший розвиток галузі сільського господарства та тваринництва.
«За останні десять років валовий збір зернових в Івано-Франківській області зріз з 380 тисяч тонн до понад 700 тисяч тонн. Це зерно потрібно десь зберігати і саме такі об’єкти в цьому допоможуть. А наявність сучасного комбікормового заводу, який випускатиме по 10 тонн комбікорму в добу, дасть новий поштовх в галузі тваринництва в першу чергу, а також птахівництва та свинарства», – зазначив Андріїшин.
Після благословення та освячення комплексу священиками трьох різних конфесій відбулось урочисте відкриття. Директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Іван Андріїшин разом з директором департаменту зернозберігання комбікормового виробництва Групи компаній «Укрлендфармінг» Володимиром Сущенком перерізали червону стрічку. А також урочисто заклали наріжний камінь з нагоди відкриття елеваторного комплексу та до початку будівництва комбікормової частини. Опісля перші дві вантажівки урочисто завезли зерно до елеваторних силосів. Як відзначив Володимир Сущенко, відкритий елеватор відповідає європейським нормам.
«Сьогодні тут представлено обладнання, яке виготовляють відомі європейські та американські компанії. Технології виробництва розроблені з допомогою канадських та українських фахівців, адаптовані до специфіки приймання зернових культур», – підсумував Сущенко.

 Джерело: http://firtka.if.ua/