Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Управління статистики у Рогатинському районі інформує

Управління статистики у Рогатинському районі інформує

Заробітна плата найманих працівників
на підприємствах, в організаціях
Рогатинського району у січні-березні 2015 року

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників, зайнятих на підприємствах, в установах, організаціях (з кількістю працівників 10 і більше осіб) Рогатинського району у січні-березні 2015 року становила 2230 грн. і в 1,8 раза перевищила рівень мінімальної заробітної плати (з 1 грудня 2013р. – 1218 грн.). Порівняно з січнем-березнем 2014 року заробітна плата збільшилась на 5,6 %.

 Індекс  споживчих  цін  у  квітні  2015  року

За  даними  Державної  служби  статистики,  індекс  споживчих  цін  (ІСЦ)  квітні п.р. в  Україні  склав  114 %, з початку року – 137,1 % (без урахування тимчасово  окупованої  території  Автономної  Республіки Крим, м. Севастополя та частини зони проведення АТО), в області – 115,1 % і 139,8 %, відповідно.
Приріст  споживчих  цін  у  квітні  2015р.  зафіксовано в усіх регіонах: від 7,2–14,7 % у м. Києві, Донецькій, Луганській, Запорізькій, Закарпатській, Чернігівській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Одеській, Волинській до 15–18,9% у Херсонській, Івано-Франківській, Рівненській, Чернівецькій, Житомирській, Харківській, Львівській, Миколаївській, Вінницькій, Сумській, Полтавській, Тернопільській, Хмельницькій, Київській та Черкаській  областях.

Інвестиції зовнішньоекономічної
діяльності Рогатинського району
у січні-березні 2015 року 

Станом на 1 квітня 2015 р. в економіку Рогатинського району іноземними інвесторами з 11 країн світу вкладено 26,5 млн.дол.США прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу). Зменшення капіталу за цей період становить 873,9 тис.дол. за рахунок курсової різниці.
Лідерами серед інвесторів залишаються нерезиденти сусідньої Польщі, частка вкладень яких становить 98,4% загального обсягу інвестицій.
Найбільш інвестиційно привабливими для іноземних інвесторів є підприємства сільського, лісового та рибного господарства, куди спрямовано 97,5 % іноземного капіталу.
Частка прямих іноземних інвестицій, зосереджених в районі, становить 3,2 % загальнообласного показника, що відповідає 3 місцю серед міст та районів області.

Пересічна родина Івано-Франківщини

П’ятнадцятого травня в Україні відзначають День сім’ї. Адже сім’я є не тільки найважливішим джерелом соціального та економічного розвитку суспільства в цілому, а й головною складовою життя та успішності кожної людини зокрема.
За підсумками вибіркового обстеження умов життя домогосподарств,  проведеного Головним управлінням статистики, у 2014 році на Прикарпатті налічувалося 451,3 тис. домогосподарств, що складає 2,7 % загальної кількості по Україні. З них 55 % проживають у сільській місцевості, решта – у міських поселеннях. Кожна шоста родина мешкає в обласному центрі. В середньому домогосподарство складається з трьох осіб.
Як і раніше, найбільш поширені на Івано-Франківщині родини, які складаються з чотирьох і більше осіб (39,9 % загальної кількості по області, що на 2,3 в.п. більше, ніж у 2013 році). Майже одинакова частка сімей має у своєму складі одну та дві особи (20,6 % та 20,7 % відповідно), дещо менша – трьох осіб (18,8 %).
Близько половини (47,4 %) родин області виховують дітей віком до 18 років. У більшості з них (65,5 %) – по одній дитині, у 32,2 % сімей – по дві дитини і лише 2,3 % домогосподарств мають у своєму складі троє і більше дітей.
Серед домогосподарств без дітей два з п’яти – одинаки, з яких 62,6% – особи непрацездатного віку.
Працюючі особи, від наявності та кількості яких в значній мірі залежить матеріальний статок та добробут родин, є у складі 72,6 % домогосподарств області.  З їх числа 43,5 % мають тільки одного працюючого, 42 % – двох і  14,5 % – трьох і більше осіб. Середня кількість працюючих у розрахунку на одне домогосподарство склала 1,3 особи.

Прийняття в експлуатацію житла
та нежитлових будівель
у Рогатинському районі
у січні-березні 2015 року

За січень-березень 2015р. у Рогатинському районі прийнято в експлуатацію 4 приватні будинки загальною площею 683 кв.м., у тому числі у сільській місцевості – 1 будинок на 123 кв.м. Порівняно з січнем-березнем 2014 р. загальна площа прийнятого в експлуатацію житла у районі збільшилась на 1%, у сільській місцевості – зменшилась на 73,1 %.|
Середній розмір помешкання склав 171 кв.мпроти 129 кв.м. по області.
У січні-березні 2015р. на території району прийнято в експлуатацію майстерню.