Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Урочисто відкрили та освятили другу чергу дитячого дошкільного закладу «Колосок» у с.Верхня Липиця

Урочисто відкрили та освятили другу чергу дитячого дошкільного закладу «Колосок» у с.Верхня Липиця

Довгоочікувана подія для багатьох батьків населених пунктів Верхньолипицької сільської ради відбулася цього тижня, 29 жовтня. Тут урочисто відкрили та освятили другу чергу дитячого дошкільного закладу «Колосок». Наближали цей радісний день всі разом – влада району, села, працівники дитсадка, батьківська громадськість, меценати.

Після урочистої частини з врученням шанованим гостям свята пишного короваю на ясному, як сонце, українському рушникові настала хвилююча мить перерізання символічної стрічки перед входом у капітально відремонтовану частину діючого садочка. І ось перед присутніми відкрився дивовижний світ щасливого дитинства, сповнений аурою людської турботи про наших дітей. Направду, тут все зроблено з великою любов’ю до маленьких Наталочок, Васильків та Назарків. Простора у теплих пастельних кольорах ігрова кімната з новенькими дитячими меблями та різноманітним унаочненням для всебічного розвитку дітей, велика спальня зі зручними ліжечками та м′якенькою постіллю, сучасний санвузол…

Чин освячення приміщення здійснив місцевий священик ПЦУ о. Зіновій Баланда. Із вітальними словами виступили: голова районної ради Роман Гринишин, представник відділу освіти РДА Роман Скорбач, сільський голова с.Верхня Липиця Володимир Галушка, депутат районної ради Вікторія Тимків та завідувач дитсадком Людмила Хрептик. Хлопчики й дівчатка також старанно готувалися до цього святкового дня і подарували всім прибулим художню композицію, висловлюючи по-дитячому щиро подяку дорослим за такий прекрасний подарунок.

Унікальність тутешніх сіл у тому, що коли в інших наших населених пунктах сільської місцевості лелека не так часто прилітає з ніжним сповитком до людських осель, то тут все-таки, дякувати Богові, статистика народжуваності доволі втішна – в середньому 18 діточок щороку. За словами Л.Хрептик, від 2013-го, коли відкрили дитсадок, його відвідують 24 вихованців, а ще 16 дошкільнят – перебували в черзі.
– Нарешті дочекалася, що мій синок Святослав також разом з іншими дітками ходитиме в садочок, – ділиться з нами радісною новиною мама 4-річного хлопчика, жителька Верхня Липиця Галина Хабаль. – У нас, батьків, появиться більше вільного часу, та й дітки навчаться дисципліни, багато нового та цікавого для себе.
Варто сказати, що для капітального ремонту приміщення витратили немало коштів. Голова районної ради Роман Гринишин особисто пролобіював виділення їхньої левової частини з районного бюджету, а це за два останніх роки на капремонт і меблі – 661 тис. грн. Крім того, для придбання побутової техніки у 2017-2018 рр. було виділено понад 9 тис. грн. Також 200 тис. грн. профінансувала з місцевого бюджету Верхньолипицька сільська рада та підтримувала корисну для громади справу проведенням різних необхідних робіт. Не залишився осторонь відкриття другої черги садочка й орендар тутешніх земель – ТЗОВ «Захід-Агро МХП», великою є допомога батьків дітей. На адресу всіх доброчинців цього дня прозвучали теплі слова подяки та «Многаліття».
Від доброго зерна, що лягло в благодатний ґрунт, освяченого Небесами та помноженого людською працею, згодом виростає щедре живо. Сподіваємося, що у верхньолипицькому «Колоску» від року до року дозріватимуть тугі зернята розумних і допитливих, активних і креативних, котрі у майбутньому стануть гідними громадянами нашої рідної України.
Олена КУЛИНЧАК.
(«Голос Опілля», 1 листопада 2019 р., № 42).