Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Урочистості з нагоди 26 річниці Незалежності України

Урочистості з нагоди 26 річниці Незалежності України

Вже 26-й рік ми відзначаємо День Незалежності України. З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення цієї події і дати – 24 серпня – і значення її для всієї країни, для кожного з нас, її громадян. І це закономірно: великі події осягаються на відстані, з плином часу.
В цей день, на центральній площі міста Рогатина відбулися районні урочистості з нагоди 26 річниці Незалежності України, які розпочався із виконання Державного Гімну України. Присутні пошаною й хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв загиблих в боротьбі за незалежність нашої держави. Військовий капелан, отець УГКЦ Дмитро Бігун відслужив відслужив молебень за Україну та її захисників.
Від громади міста та району було покладено квіти до скульптури Матері Божої, стели «Небесної Сотні» та пам’ятника Борцям за волю України.
З вітальними словами до жителів та гостів Рогатинщини звернулися голова районної ради Роман Гринишин, заступник голови районної державної адміністрації Оксана Канюка, міський голова Сергій Насалик та голова громадської організації «Воїни АТО Рогатинщини» Тарас Гаєвич, зазначивши у своїх промовах особливість та значущість цього дня.
За гуманітарну участь в антитерористичній операції відзнаками Президента України було відзначено 17 краян, а також, відповідно до наказу Міністерства оборони України, отцю УГКЦ Дмитру Бігуну присвоєно звання військового капелана-учасника бойових дій. Учасник АТО Михайло Павлик був нагороджений грамотою голови обласної державної адміністрації. За відвагу, мужність та героїзм, проявленні у захисті суверенітету України  Грамотою голови обласної ради та почесною медаллю «Івано-Франківська обласна рада – Українському добровольцю» було нагороджено бійця-добровольця Василя Байду.
За вагомий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток регіону, активну громадянську позицію, високий патріотизм та з нагоди 26-ї річниці Незалежності України Почесними грамотами голови районної державної адміністрації та голови районної було нагороджено депутатів районної ради Світлану Багрій, Іонілу Тіцьку, Андрія Патрила та Ігоря Ящука. Також за високі спортивні досягнення Почесною грамотою та грошовою винагородою у розмірі 10 тис.грн. було нагороджено чемпіона Світу серед юніорів з швидкострільного пістолета Дениса Ворону.
12 переможців та призерів регіонального конкурсу дитячого малюнка, присвяченого Дню Незалежності України були нагородженні грамотами голів районної державної адміністрації та районної ради і грошовими преміями на загальну суму 4 тис.грн.
Завершився захід святковим концертом, який спільно із відділом культури райдержадміністрації підготували талановиті солісти, танцюристи та колективи краю.

Фото: http://rohatyn.com.ua/