На Рогатинщині відзначили День захисника України та 77-у річницю створення УПА

На Рогатинщині відзначили День захисника України та 77-у річницю створення УПА

Нехай ніхто не половинить, твоїх земель не розтина,
Бо ти єдина, Україно, бо ти на всіх у нас одна.
Одна …

Невручені нагороди Лицарів ОУН та УПА отримали їхні нащадки

Невручені нагороди Лицарів ОУН та УПА отримали їхні нащадки

У 1944 році наказом Головного військового штабу УПА було створено систему нагород і заохочень. Цими нагородами за бойові …

Відбулася 26 сесія районної ради

Відбулася 26 сесія районної ради

12 вересня 2019 року, під головуваннямголови районної ради Романа Гринишина, відбулася 26 сесія …

Відбулось засідання районної комісії з проведення обласного конкурсу «Краща етнокультурна громада»

Відбулось засідання районної комісії з проведення обласного конкурсу  «Краща етнокультурна громада»

Відповідно до Положення про обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, заходів …

Визначено лауреата районної педагогічної премії імені Михайла Галущинського 2019 року

Визначено лауреата  районної педагогічної премії імені Михайла Галущинського 2019 року

10 вересня 2019 року під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, відбулося засідання комісії з присвоєння …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Увага! Конкурс серед аматорських футбольних клубів!

Увага! Конкурс серед аматорських футбольних клубів!

Проводиться відбір серед аматорських футбольних клубів за проектом «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів».

Даний відбір впроваджується за фінансової підтримки уряду Німеччини через федеральну компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Безпосередню реалізацію проекту здійснює Асоціація аматорського футболу України в партнерстві з Федерацією футболу України та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.
Мета відбору: матеріально-технічна підтримка аматорських клубів та популяризація аматорського футболу в Україні (на територіях, які контролюються Урядом України).
Переможцями відбору можуть стати 11 аматорських футбольних клубів (в тому числі дитячо-юнацькі спортивні заклади) з будь-яких регіонів України, які мають відповідати таким вимогам щодо участі:
– аматорський футбольний клуб розташований у громаді з чисельністю населення не більше 20 000 осіб;
– аматорський футбольний клуб офіційно зареєстрований мінімум 3 роки тому;
– у структурі аматорського футбольного клубу займаються дитячоюнацькі групи.
Кожен з 11 клубів має можливість отримати фінансову підтримку в сумі, еквівалентній до 11 000 євро за курсом Національного банку України, на реалізацію заявленого проекту. Зверніть увагу, що частина цієї суми, еквівалентна до 1000 євро, буде надана в якості матеріальної допомоги у вигляді базового набору екіпіровки та спортивного інвентарю. Окрім зазначеної підтримки, до загального бюджету заявленого проекту рекомендується також включити планову суму коштів, що будуть додатково залучені в межах проекту, від громади, місцевої влади, власних ресурсів. Заявлений проект має бути реалізований клубом до 31 травня 2019 року.
Для участі у відборі необхідно заповнити заявку за формою, викладеною нижче, та подати її у письмовому вигляді. Заявка має бути підписана керівником аматорського футбольного клубу (дитячо-юнацького спортивного закладу), за наявності посвідчена печаткою, запечатана у конверті та направлена рекомендованим листом з доставкою або доставлена самостійно до 29 грудня 2018 року до 14:00 на адресу Асоціації аматорського футболу 2 України: 01133, м. Київ, провул. Лабораторний, 7-А, Будинок футболу, Асоціація аматорського футболу України.
Журі відбору, складене з представників вище названих організацій, оголосить переможців відбору 31 січня 2019 року.

Заявка на участь у відборі серед аматорських футбольних клубів за проектом “11х11 чемпіонів. Фубтол заради розвитку молоді та регіонів”