Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > В Івано-Франківській обласній раді відбулося урочисте нагородження переможців обласних конкурсів проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

В Івано-Франківській обласній раді відбулося урочисте нагородження переможців обласних конкурсів проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

З нагоди Дня місцевого самоврядування 6 грудня 2016 року в Івано-Франківській обласній раді відбулося урочисте нагородження переможців сьомого обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, а також переможців п’ятих обласних конкурсів «Громада кращого довкілля», «Краща спортивна громада» та «Краща етнокультурна громада».
З вітальними словами до представників територіальних громад області звернулись голова обласної ради Олександр Сич, перший заступник голови обласної ради Василь Гладій, заступник голови обласної ради Сергій Басараб та перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка.
Керівництво облради відзначило цьогорічну активність місцевого самоврядування у конкурсі проектів, що його проводить Івано-Франківська обласна рада.
«Якщо раніше було 130-160 проектів у середньому від 100 громад, то на теперішній конкурс 243 громади подали 440 проектів», – повідомив Сич.
Переможцям конкурсів вручили дипломи, які дають право отримати кошти на розвиток населених пунктів.
Дипломи і співфінансування з обласного бюджету в обсягах від 150 до 400 тис. грн. отримали 133 громади Прикарпаття на загальну суму 22 млн 457 тис. грн.
Зокрема, 5 громад Рогатинського району було визнано переможцями цьогорічного конкурсу, а саме:
– Рогатинська міська рада «Підтримання належного рівня обороноздатного потенціалу держави шляхом ремонту стрілецьких тирів Рогатинської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву»;
– Бабухівська сільська рада «Покращення умов соціально-культурного розвитку місцевої громади шляхом утеплення та ремонту фасаду клубу села Бабухів»;
– Вербилівська сільська рада «Капітальний ремонт будинку Залузької сільської лікарської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини Рогатинського району Івано-Франківської області з впровадженням енергозберігаючих технологій»;
– Сарниківська сільська рада «Сільська амбулаторія майбутнього»;
– Явченська сільська рада «Енергозбереження Явченської ЗОШ І-ІІ ступенів Рогатинської районної ради Івано-Франківської області».
Переможцям конкурсів «Громада кращого довкілля» і «Краща спортивна громада» вручили відповідні дипломи Івано-Франківської обласної ради I, II та III ступенів у кожній номінації та також виділили кошти з обласного бюджету в таких обсягах:
– за перше місце – 200 тис. грн;
– за друге місце – 150 тис. грн;
– за третє місце – 100 тис. грн.
Переможцям конкурсу «Краща етнокультурна громада», відповідно до етнокультурних регіонів Гуцульщина, Покуття, Опілля, Бойківщина, також вручили відповідні дипломи Івано-Франківської обласної ради, кожен з яких принесе по 200 тис. грн.
У номінації етнокультурний регіон Бойківщина відзначили Великотур’янську сільську раду Долинського району; Покуття – Гостівську сільську раду Тлумацького району; Опілля – Світанківську сільську раду Рогатинського району; Гуцульщина – Верховинську селищну раду.
Окрім того, голова обласної ради нагородив депутата Рогатинської районної ради чотирьох скликань Йосипа Кохмана  цінним подарунком – наручним годинником.