Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > В обласній державній адміністрації проаналізували районні бюджети Городенківщини та Рогатинщини

В обласній державній адміністрації проаналізували районні бюджети Городенківщини та Рогатинщини

Вчора під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки продовжилися робочі наради, на яких проаналізували районні бюджети на 2020 рік Городенківщини та Рогатинщини.
У заходах взяли участь заступники голови ОДА Дмитро Романюк, Василь Івасик, Віталій Федорів, керівник апарату облдержадміністрації Роман Маланій, керівники структурних підрозділів ОДА, райдержадміністрацій, районних рад, освітніх та медичних закладів.

Йшлося про фінансові доходи й видатки районних бюджетів, потреби в коштах на заробітну плату працівникам бюджетних установ у 2020 році.

«Цьогоріч завершується реформа децентралізації. Ми маємо проаналізувати прийняті бюджети, визначити ризики у кожній галузі та розробити необхідну «дорожню карту» задля уникнення заборгованості з оплати праці працівникам бюджетних установ», – наголосила Марія Савка.

Представники фінансового департаменту надали експертну оцінку районних бюджетів із відповідними рекомендаціями.

Також йшлося про використання коштів державної субвенції, залучення додаткових джерел фінансування, оптимізації галузевих видатків, впровадження нових форм роботи бюджетних установ та створення опорних шкіл.

Марія Савка наголошувала, що необхідно скоординувати зусилля усіх органів виконавчої влади, місцевого самоврядування для врегулювання й вирішення проблем роботи бюджетних установ та недопущення заборгованості по заробітній платі.