Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > В обласній раді підвели підсумки обласних конкурсів проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

В обласній раді підвели підсумки обласних конкурсів проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

Рада обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування підвела підсумки проведення десятого Конкурсу. На участь у ньому зголосилися 78 органів місцевого самоврядування, які подали до обласної ради 109 проектів.

Враховуючи висновки експертної комісії Рада Конкурсу рекомендувала голові обласної ради визнати переможцями 55 проектів. Вони будуть впроваджуватися по чотирьох напрямках: 1) забезпечення екологічної безпеки; 2) підвищення туристично-рекреаційного потенціалу; 3) збільшення доданої вартості сільськогосподарської продукції; 4) реалізація програми DOBRE. На їх реалізацію у 2020 році з обласного бюджету планується спрямувати понад 15 мільйонів гривень.

Водночас були визначені претенденти на перемогу у восьмих конкурсах “Краща спортивна громада”, “Громада кращого довкілля” та “Краща етнокультурна громада”.

Серед переможців Рогатинський район а саме:

  Фразька сільська рада – проєкт створення кочової пасіки 300,0 (тис.грн.) та  Липівська сільська рада –  проєкт переробка сільськогосподарської продукції об’єднання та підвищення платоспроможності територіальної громади в сумі 300,0 (тис.грн).

У номінації етнокультурний регіон Опілля – Рогатинська міська рада Рогатинського району, яка відзначена грошовою премією в сумі 200,0 тис. грн.

Вручення дипломів переможцям відбудеться 4 грудня 2019 року.

Джерелоhttps://orada.if.ua/