У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > В районі відзначили День працівників сільського господарства

В районі відзначили День працівників сільського господарства

Минулого тижня, в малій залі засідань адмінбудинку, відбулись урочистості з нагоди відзначення в районі Дня працівників сільського господарства.
Захід розпочався із виконання Державного Гімну України, присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять військовослужбовців, загиблих в ході антитерористичної операції на сході України. Відбулось покладання квітів до пам’ятного знаку Героїв Небесної Сотні та скульптури Божої Матері.
Трудівників полів і ферм, керівників і фахівців сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, аграріїв, працівників харчової і переробної індустрії вітали голова районної ради Володимир Штогрин, голова райдержадміністрації Володимир Паньківський, заступник голови райдержадміністрації Олена Мороховська, заступник міського голови Степан Демчишин, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Богдан Мельник.
Керівники району побажали працівникам сільського господарства щедрих врожаїв, енергії, міцного здоров’я, щастя, добра та миру.
Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Богдан Мельник розповів про здобутки хліборобів Рогатинського району.
За вагомі здобутки, особистий внесок у розвиток сільськогосподарського виробництва, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята Почесною грамотою Міністерства аграрної політики та продовольства нагороджено Патрила Андрія Володимировича, директора ТзОВ «Агрокультура», Подякою Міністра аграрної політики та продовольства – Росоловського Андрія Володимировича, тваринника відділу дорощування свиней товариства з обмеженою відповідальністю «Росан-Агро», грамотою голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради – Плебанську Ольгу Василівну, головного спеціаліста управління агропромислового  розвитку Рогатинської райдержадміністрації, Почесною грамотою Івано-Франківської обласної державної адміністрації – Журавінського Олега Васильовича, керівника сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Еком», Мельника Володимира Федоровича, директора сільськогосподарського ТзОВ «Уїзд», Почесною грамотою департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації нагороджено Власія Богдана Васильовича, директора ТзОВ «Вербава», Женчик Любов Несторівну, директора дочірнього підприємства Рогатинської птахофабрики публічного акціонерного товариства «Авангард», Шквиркова Ярослава Ярославовича, викладача з спецдисциплін Рогатинського державного аграрного коледжу.
Троє кращих господарств району, які взяли участь у Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2014» нагороджено дипломами заступника міністра аграрної політики та продовольства України .
10 кращих працівників агропромислового комплексу нагороджено Почесними грамотами голів районної ради та райдержадміністрації. За значний особистий внесок у розвиток сільськогосподарського виробництва, досягнення вагомих результатів у праці, високий професіоналізм Почесними грамотами управління агропромислового розвитку райдержадміністрації нагороджено 35 сільгоспвиробників.