Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > В районі відзначили День рятівника

В районі відзначили День рятівника

Указом Президента України від 12 вересня 2008 року № 830, враховуючи значний внесок працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадян у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей, на підтримку ініціативи громадськості та Державної служби України з надзвичайних ситуацій  встановлено відзначати в Україні щороку 17 вересня День рятівника.
З цієї нагоди вчора відбулось урочисте зібрання, яке розпочалось із хвилини мовчання в пам’ять загиблих героїв Майдану, героїв Небесної сотні, загиблих воїнів Національної гвардії та Збройних Сил України, які відали життя за цілісність нашої держави.
З нагоди професійного свята рятувальників району завітали привітати керівник патронатної служби, радник голови районної ради Брикун Петро Іванович, заступник голови районної державної адміністрації Мороховська Олена Володимирівна, заступник міського  голови Демчишин Степан Зеновійович, представник апарату УДСНС в області капітан служби цивільного захисту Ганчаренко Олександр Сергійович.
Представники влади району висловлюю щиру подяку рятівникам району за самовіддану працю, героїзм та чуйність до чужої біди і побажали щастя, здоров’я,нових сил, енергії і пильності на щоденній нелегкій вахті.

 IMG_4827 IMG_4828 IMG_4829 IMG_4835 IMG_4837 IMG_4843