Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > В районі відзначили День Соборності та Свободи України

В районі відзначили День Соборності та Свободи України

Сьогодні, 22 січня 2015 року, в актовій залі школи естетичного виховання учнів відбулися урочистості з нагоди відзначення в районі Дня Соборності та Свободи України.
Захід, за участі керівників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, духовенства, представників трудових колективів установ, організацій, молоді, ЗМІ та громадськості розпочався із виконання Державного гімну України та хвилини мовчання в пам’ять героїв, полеглих в боротьбі за свободу та незалежність нашої держави. Представники влади району поклали квіти до пам’ятника борців за волю України.
З вітальним словом з нагоди величного свята до присутніх звернулися голова районної ради Володимир Штогрин, заступник голови районної державної адміністрації Олена Мороховська та міський голова Володимир Гусак.. У своєму виступі голова районної ради зазначив, що сьогодні Україна переживає нелегкі часи, але ми всі маємо надію на те, що виважені дії та мудрі рішення допоможуть стабілізувати суспільно-політичну ситуацію в державі. Очільник районної ради побажав учасникам заходу миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє нашої рідної України.
Із змістовною історичною довідкою про відзначення державного свята перед присутніми в залі виступив вчитель історії гімназії імені Володимира Великого Богдан Яновський, слово від студентського молодіжного Рогатинщини мав Богодар Вергун
З концертною програмою перед присутніми виступили дитячий вокальний ансамбль школи естетичного виховання учнів, танцювальний колектив «Барвінок», зразковий танцювальний колектив «Опільчанка», народний аматорський колектив «Галичанка» районного будинку культури, учні загальноосвітніх шкіл району.