Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт життя, її краса.

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме діти – це здійснення всіх мрій і сподівань дорослих. Всі вони прагнуть, щоб діти росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб у майбутньому вони стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Тому сьогодні, 4 червня, урочистості з нагоди Дня захисту дітей відбулися на сцені школи естетичного виховання учнів, де юні рогатинці святкували своє «молоде» свято.

З нагоди свята малечу, їх наставників, батьків та гостей привітали перший заступник голови районної державної адміністрації Олена Мороховська та заступник голови районної ради Олег Вовкун, щиро зичили кожній дитині щастя, радості, міцного здоров’я, гарного майбутнього і здійснення всього задуманого.

Також в рамках святкування Дня захисту дітей відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації спільно із службою у справах дітей райдержадміністрації було проведено конкурс малюнків серед учнів навчальних закладів району. Участь у конкурсі взяли 17 дітей з навчальних закладів району.

Творчі роботи дітей вражали своєю красою, неординарністю, безпосередністю та майстерністю.

Усі учасники конкурсу були нагородженні подарунками від служби у справах дітей райдержадміністрації, придбаними за кошти районної програми «Соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту їх житлових прав, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності на 2017-2021рр.».

Свято супроводжувалося цікавими номерами у виконанні талановитих дитячих вокальних та хореографічних колективів району, веселими піснями та танцями.

Джерело:
http://rohatyn.if.gov.ua/index/show/name/v-raioni-vidznachili-den’-zahistu-ditei