У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > В районі відзначили Міжнародний день захисту дітей

В районі відзначили Міжнародний день захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб усі діти росли щасливими, здоровими та радісними, вчилися, займалися улюбленою справою та стали достойними громадянами своєї країни.
2 червня 2014 в актовій залі Рогатинського державного аграрного коледжу відбулось районне свято «Ми діти твої, Україно!» з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей.
З вітальними словами до дітей звернулись голова районної ради Володимир Штогрин, голова районної державної адміністрації Володимир Паньківський, міський голова Володимир Гусак.
Вітаючи дітей голова районної ради побажав всім міцного здоров’я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул, а також мирного неба над головою.
Від влади району нагороджено Почесними грамотами за вагомі успіхи у здійсненні профілактичної роботи серед дітей, забезпеченні їх прав і соціального захисту та з нагоди Міжнародного дня захисту дітей: Дуду Лідію Василівну – заступника начальника відділу освіти райдержадміністрації; Гой Марію Василівну – педагога-організатора Рогатинської СЗОШ І-ІІІ ст. №1; Горинь Лілію Михайлівну –керівника зразкового хореографічного колективу «Опільчанка» і Байду Галину Йосипівну – секретаря Заланівської сільської ради.
Для юних жителів Рогатинщини було організовано святковий концерт, в якому взяли участь художні колективи школи естетичного виховання учнів, школи мистецтв ім. Б.Кудрика, загальноосвітніх шкіл району.
IMAG2548 IMAG2560 IMAG2563 IMAG2567