Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > В районі відзначили Міжнародний день захисту дітей

В районі відзначили Міжнародний день захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб усі діти росли щасливими, здоровими та радісними, вчилися, займалися улюбленою справою та стали достойними громадянами своєї країни.
2 червня 2014 в актовій залі Рогатинського державного аграрного коледжу відбулось районне свято «Ми діти твої, Україно!» з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей.
З вітальними словами до дітей звернулись голова районної ради Володимир Штогрин, голова районної державної адміністрації Володимир Паньківський, міський голова Володимир Гусак.
Вітаючи дітей голова районної ради побажав всім міцного здоров’я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул, а також мирного неба над головою.
Від влади району нагороджено Почесними грамотами за вагомі успіхи у здійсненні профілактичної роботи серед дітей, забезпеченні їх прав і соціального захисту та з нагоди Міжнародного дня захисту дітей: Дуду Лідію Василівну – заступника начальника відділу освіти райдержадміністрації; Гой Марію Василівну – педагога-організатора Рогатинської СЗОШ І-ІІІ ст. №1; Горинь Лілію Михайлівну –керівника зразкового хореографічного колективу «Опільчанка» і Байду Галину Йосипівну – секретаря Заланівської сільської ради.
Для юних жителів Рогатинщини було організовано святковий концерт, в якому взяли участь художні колективи школи естетичного виховання учнів, школи мистецтв ім. Б.Кудрика, загальноосвітніх шкіл району.
IMAG2548 IMAG2560 IMAG2563 IMAG2567