Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > В районі відзначили День медичного працівника

В районі відзначили День медичного працівника

Минулого тижня Рогатинщина відзначила професійне свято – День медичного працівника. В урочистості з нагоди цього свята взяли участь представники влади, працівники медичної галузі, громадськость, жителі району.
Вітаючи медичних працівників Михайло Іваник – заступник керівника виконавчого апарату районної ради зауважив, що за не зважаючи на ряд об’єктивних та суб’єктивних причин все ж таки за останні роки значно зміцнилась матеріально-технічна база закладів охорони здоров’я району, постійно підвищується професійний рівень працівників галузі, а також відзначено було як позитив перші кроки у реформуванні медичної галузі району. Побажав усім медикам міцного здоров’я, спокою і достатку, радості в кожній миті буття, світлої долі та подальших професійних здобутків.
За сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи у наданні медичної допомоги та з нагоди професійного свята Почесною грамотою голови районної державної адміністрації та голови районної ради були нагородженні Рудницька Т.А. – медичний статист інформаційно-аналітичного відділення Рогатинської центральної районної лікарні, Зобко Л.Я. – медична сестра загальної практики – сімейної медицини амбулаторії загальної практики – сімейної медицини села Княгиничі, Токар М.Т. – медична сестра загальної практики – сімейної медицини амбулаторії загальної практики – сімейної медицини села Верхня Липиця, Рихлевич І.М. – старша медична сестра відділення амбулаторного діалізу Рогатинської центральної районної лікарні, Жирій Р.В. – завідувач фельдшерсько-акушерським пунктом села Сарники, Івоса Н.Я. – старший фельдшер клініко-діагностичної лабораторії Рогатинської центральної районної лікарні, Копач В.М. – лікар-терапевт Букачівської міської лікарні та Зубанська О.М. – медична сестра Букачівської міської лікарні.
На закінчення свята медичних працівників і всіх його учасників вітали вихованці Рогатинської районної школи естетичного виховання учнів.