У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > В рамках відзначення Дня місцевого самоврядування та Дня збройних сил України, на Рогатинщині відбувся 14 районний фестиваль Духовної пісні

В рамках відзначення Дня місцевого самоврядування та Дня збройних сил України, на Рогатинщині відбувся 14 районний фестиваль Духовної пісні

Вчора, 6 грудня 2015 року, в актовій залі школи естетичного виховання учнів відбулось районне свято з нагоди Дня  місцевого  самоврядування, Дня збройних сил України та гала-концерт районного фестивалю Духовної пісні.
Захід розпочався із виконання Державного Гімну України та благословення священика УГКЦ о. Іван Левчука.
Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять героїв, які у важкі хвилини випробувань, піднімались на повен зріст і ставали на захист свободи та незалежності нашої держави. Представники районної військового комісаріату поклали квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні та пам’ятника борцям за волю України.
З вітальними словами до присутніх звернулись голова районної ради Роман Гринишин, міський голова Сергій Насалик, заступника голови районної державної адміністрації Микола Басараб, голова районного комітету профспілки працівників державних установ Богданна Кравець, голова районної організації спілки офіцерів України, полковник  Іван Верешко.
За доброю традицією, в переддень професійного свята, спільними грамотами голів районної та міської рад, районної державної адміністрації, грошовими преміями райкому профспілки працівників державних установ та міського голови були нагороджені кращі представники органів місцевого самоврядування всіх рівнів, чий внесок у розвиток територіальних громад був найвагомішим. За сприяння в соціально-економічному розвитку територіальних громад району, активну громадську позицію депутати Рогатинської районної ради Ольга Зубанська та Ігор Третяк були нагороджені Подяками голови районної ради та грошовими преміями, а заступник керівника виконавчого апарату районної ради Михайло Іваник – Грамотою та грошовою премією Івано-Франківської обласної організації профспілки працівників державних установ.
Відзнаками Івано-Франківської обласної державної адміністрації та обласної ради «За бойову звитягу» посмертно були нагороджені учасники АТО Андрій Білоус та Іван Юган.
Заходи продовжились районним фестивалем Духовної пісні, який цього року проводився вже вчотирнадцяте. Після його завершення керівництво району нагородило всіх учасників фестивалю Подяками та грошовими преміями.

Фото: http://rogatka.if.ua