Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > В Рогатині відбулося віче до Дня народження В’ячеслава Чорновола

В Рогатині відбулося віче до Дня народження В’ячеслава Чорновола

Щороку двадцять четвертого грудня вся патріотично налаштована українська громадськість відзначає чергову річницю від дня народження журналіста, політика-опозиціонера, полум’яного патріота В’ячеслава Максимовича Чорновола.

Тому сьогодні, 24 грудня, біля меморіальної дошки В’ячеславу Чорноволу, що встановлена на фасаді адмінбудинку центральної районної лікарні відбулося віче приурочене 82- ій річниці від дня народження видатного державного та громадського діяча.

У заходах взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Оксана Канюка, голова районної ради Роман Гринишин, заступник міського голови Микола Шинкар, заступник голови Івано-Франківської крайової організації «Народний Ррух України» Тарас Виноградник та голова районної організації «Народний Рух України» Вікторія Тимків, які сказали багато теплих слів в адресу цієї видатної постаті.

Опісля було запалено поминальні лампадки й покладено їх до меморіальної дошки В’ячеславу Максимовичу Чорноволу.

Декан Рогатинської УГКЦ о.Дмитро Бігун у супроводі хору «Сурма» відслужив поминальну панахиду.

Лідія Тернівська процитувала авторський вірш, а у виконанні НАВГ «Соколи» прзвучалала пісня «Де ж наша слава!».

Наша пам’ять кличе нас до справи. Хай до сліз додадуться краплі поту, додадуться напружені зусилля мільйонів мізків, душ, рук і сердець. Тільки праця і тільки рух можуть привести до світових вершин. Нація – то велика згуртованість, що виникає навколо пам’яті про принесені жертви, навколо мети, якої треба досягти. Тож станьмо нарешті нацією! Ми не вберегли його. Збережімо ж те, чому віддав він себе всього. І якщо дорога до нашого храму пролягає через Бориспільське шосе, то хай жертва, яку приніс він, буде останньою. Більшого Україна втратити не могла. Слава Україні!

Джерело: http://rohatyn.if.gov.ua/index/show/name/v-rogatini-vidbulosya-viche-do-dnya-narodzhennya-v%E2%80%99yacheslava-chornovola