У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > В Рогатині відкрито меморіальну дошку видатному громадському діячу Михайлу Пирогу

В Рогатині відкрито меморіальну дошку видатному громадському діячу Михайлу Пирогу

22 березня в місті Рогатині по вулиці Шашкевича відбулось урочисте відкриття меморіальної дошки Михайлу Петровичу Пирогу – колишньому Січовому Стрільцю, воїну Української Галицької Армії, знаному громадському діячу, вчителю «Рідної школи», активісту товариства «Просвіта» та першому диригенту першого духового оркестру.                                                               Урочистості з нагоди відкриття меморіальної дошки виконанням Гімну України розпочав духовий оркестр та НАХК «Сурма».
Для відкриття меморіальної дошки було запрошено жителя міста Рогатина, заслуженого вчителя України, краєзнавця, почесного громадянина міста Рогатина Михайла Васильовича Воробця, голову районної ради Володимира Штогрина  та міського голову Володимира Гусака.
Декан Рогатинської УГКЦ о. Дмитро Бігун освятив дошку. Присутні змовили молитву та хвилиною мовчання вшанували загиблого.
Члени молодіжної організації «Пласт» поклали квіти до умовної могили Михайла Пирога.
Слово про творчий і життєвий шлях Михайла Пирога мала голова Рогатинського районного осередку «Просвіта» Світлана Даниляк.
Прозвучали слова вдячності від родичів Михайла Пирога та виступи від представників влади.

Джерело: http://ww2.gov.if.ua/rogatynska/ua/#