Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > В Рогатині вшанували 33-ю річницю трагедії на Чорнобильській АЕС

В Рогатині вшанували 33-ю річницю трагедії на Чорнобильській АЕС

У ніч з 25 на 26 квітня 1986 року, коли всі спали безтурботним сном, о першій годині 23 хвилини над четвертим реактором Чорнобильської атомної електростанції нічну пітьму розірвало велетенське полум’я.

02 травня, в залі засідань адмінбудинку райдержадміністрації за «круглим столом» зібрались учасники Чорнобильської трагедії, представники влади, духовенство та громадськість щоб згадати найстрашнішу катастрофу ХХ століття та висловити свою безмірну вдячність героям нашої Батьківщини, які ціною власного життя захистили світ від небувалої біди.

З словами благословення виступили декан УПЦ КП о.Володимир Гривнак та священослужитель УГКЦ Іван Левчук, побажавши ліквідаторам міцного здоров’я та Божого благословення.

Хвилиною мовчання присутні вшанували померлих і загиблих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Зі словами вдячності виступили перший заступник голови районної державної адміністрації Олена Мороховська, голова районної ради Роман Гринишин, секретар міської ради Галина Богун, інспектор сектору кадрового забезпечення Рогатинського відділення поліції Ірина Костів та ліквідатор аварії на ЧАЕС Олег Ефімович.

За значний особистий внесок у подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, самовідданість, професіоналізм та з нагоди 33-ї річниці аварії на ЧАЕС керівництво району та міста нагородили ліквідаторів почесними грамотами та подяками. Інспектор сектору кадрового забезпечення Рогатинського відділення поліції Ірина Костів вручила відзнаки колишнім працівникам міліції, які були задіяні у ліквідації аварії ЧАЕС.

У подарунок для присутніх Марта Копцюх продекламувала вірш про Чорнобильську трагедію «На березі Прип’яті», а у виконанні Наталії Стиславської та Ярини Мацуй прозвучали музичні композиції.

Варто зазначити, що станом на 30 квітня 2019 року на обліку в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації перебуває 167 осіб, які мають статус учасників Чорнобильської катастрофи, з них:

– віднесених до 1-ої категорії – 39 осіб;

– віднесених до 2-ої категорії – 44 особи;

– віднесених до 3-ої категорії – 40 осіб;

– постраждалих дітей – 21;

– сім’ї, які отримують пільги внаслідок втрати годувальника, смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою – 23.

Головне в цій трагедії – її уроки. Ми не маємо права їх ігнорувати… В історії людства ще не було такого. Не виключено, що це єдиний випадок. Вірніше – перший. Потрібно, щоб він став останнім!

Джерело: http://rohatyn.if.gov.ua/index/show/name/v-rogatini-vshanuvali-33-yu