У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > «Важкий тягар Чорнобильського неба»

«Важкий тягар Чорнобильського неба»

26 квітня – саме в цей день, 30 років тому,  сталась найбільша трагедія не тільки України, а й усього людства – вибух на Чорнобильській АЕС.
Сьогодні, в рамках відзначення 30-ї річниці трагедії на ЧАЕС, в актовій залі школи естетичного виховання учнів відбулось віче-реквієм, за участю ліквідаторів аварії та постраждалих в наслідок катастрофи, керівництва району, громадськості та засобів масової інформації.
Божого благословення, миру та злагоди побажав присутнім отець УГКЦ Іван Левчук.
Зі словами вдячності до учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС звернулись перший заступник голови районної державної адміністрації Степан Демчишин, заступник голови районної ради Олег Вовкун, секретар міської ради Галина Богун та депутат обласної ради Богдан Дідик.   Побажали присутнім здоров’я, невичерпної енергії, сімейного благополуччя, уваги держави і шани вдячних поколінь.
Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто передчасно пішов у вічність внаслідок цієї страшної катастрофи.
У виконанні учасників художньої самодіяльності, учнів навчальних закладів району прозвучали номери на чорнобильську тематику. Працівниками центральної районної бібліотеки було організовано виставку «Важкий тягар Чорнобильського неба», також глядачі мали змогу переглянути відеоматеріали про події тих часів.