Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Велика перемога – пам’ять і гордість поколінь

Велика перемога – пам’ять і гордість поколінь

69 років минуло з дня Великої Перемоги над фашизмом. Святкові заходи, присвячені цій річниці, пройшли сьогодні, 08 травня 2014 року, в залі школи естетичного виховання учнів.
Захід розпочався із хвилини мовчання в пам’ять про загиблих воїнів в роки війни і тих, які відійшли у вічність у мирні дні. Від районної, міської рад, райдержадміністрації, районних організацій ветеранів та молоді було покладено корзину квітів до Стели загиблих у Великій Вітчизняній війні.
Зі словами вітань до присутніх звернулися голова районної ради Володимир Штогрин, голова райдержадміністрації Володимир Паньківський, міський голова Володимир Гусак, декан Рогатинської УГКЦ о. Дмитро Бігун.
Про свої фронтові дороги поділився спогадами ветеран Остап Малецький. З привітальним словами  та словами вдячності звернувся голова районної організації ветеранів України Петро Лисенко
Заступник військового комісара Галицько-Рогатинського об’єднаного комісаріату Станіслав Бойченко побажав усім мирного неба над Україною, а у випадку небезпеки для Батьківщини – завжди бути готовими повторити подвиг предків. З концертною програмою виступили працівники районного будинку культури, вихованці ШЕВу та учні міських шкіл.
Для всіх ветеранів, родичів загиблих учасники художньої самодіяльності виконали фронтові пісні та вручили квіти.
Ветерани, родини загиблих та померлих ветеранів війни м. Рогатина одержали святкові подарункові набори.

 IMAG2356 IMAG2363 IMAG2370 IMAG2377 IMAG2380 IMAG2383 IMAG2391 IMAG2394 IMAG2396