Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Від лідера учнівського самоврядування – до активної особистості громадянина-патріота

Від лідера учнівського самоврядування – до активної особистості громадянина-патріота

17 березня 2016 року, в актовій залі школи естетичного виховання учнів, відбувся обласний форум лідерів обласної Ради старшокласників  на тему: «Від лідера учнівського самоврядування до активної особистості громадянина-патріота».
В його роботі взяли участь керівник патронатної служби, радник голови районної ради Петро Брикун, перший заступник голови райдержадміністрації Степан Демчишин, начальник відділу освіти Рогатинської райдержадміністрації Василь Трач та координатор лідерів учнівського самоврядування  обласної Ради старшокласників Тетяна Семенюк, лідери обласної ради старшокласників усіх районів Івано-Франківської області та їх координатори.
Презентацію діяльності районної Ради старшокласників «Лідер» Рогатинського району провів Назар Климців – учень гімназії ім. Володимира Великого.
Під час форуму школярі презентували досвід діяльності органів учнівського самоврядування, їх участі у громадському житті та допомоги у вирішенні нагальних суспільних проблем. Серед учнівських проектів варто згадати волонтерську діяльність, спрямовану на допомогу українським військовим – воїнам АТО, участь у соціальних проектах і благодійних акціях, організацію патріотичних флеш-мобів тощо.
Учасниками зборів було обговорено та визначено найбільш ефективні форми і методи роботи з молодіжною громадою, спрямовані на формування світогляду, моральних цінностей, утвердження патріотизму та духовності юного покоління.
Зокрема, молоді лідери зазначили, що чималих результатів у згуртуванні та активізації учнівського колективу, підвищенні соціальної активності юних громадян можна досягти, залучивши їх до соціальних проектів, благодійних акцій і волонтерського руху.
Під час роботи форуму четверо учнів-лідерів з Галицького, Долинського, Снятинського та Городенківського районів презентували власні передвиборчі  програми кандидатів на голову обласної Ради учнівського самоврядування. За результатами виборів перемогла   Ангеліна Кобевко – голова Ради учнівського самоврядування  Снятинського району.
Опісля, для всіх учасників заходу організовано пізнавальну екскурсію  визначними пам’ятками архітектури Рогатинщини.