Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбудеться благодійний ярмарок “Подаруй дитині радість”

Відбудеться благодійний ярмарок “Подаруй дитині радість”

Зима — це та чудова пора року, яка вміє дарувати приємні емоції та незабутні враження. Своїм приходом вона змушує нас радіти і чекати різних див. Новорічно-різдвяні свята завжди зігрівають серце, дарують надію на добрі події та повертають у дитинство. І так хочеться, щоб всі повірили у здійснення бажань.

Зараз до діток наближається найбільш очікуване свято Святого Миколая. Усі чекають на подарунки! Проте, є дітки, які очікують єдиного подарунка, найбільшого дива – здоров’я ! Тому, Районна рада старшокласників “Лідер” організовує уже другий благодійний ярмарок “Подаруй дитині радість”.

Під час ярмарку усі охочі зможуть придбати солодощі, імбирні пряники, прикраси, вироби місцевих майстринь. Вилучені кошти підуть на лікування онкохворих діток. Всіх, хто бажає долучитися до здійснення мрій інших, чекаємо 13 грудня на площі Роксолани в м. Рогатин. Ярмарок буде тривати з 12:00 до 15:00 год.