Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулась 10 сесія Рогатинської районної ради

Відбулась 10 сесія Рогатинської районної ради

В четвер, 15 червня 2017 року, під головуванням Романа Гринишина, відбулось засідання 10 сесії районної ради сьомого скликання. В її роботі взяли участь депутати Івано-Франківської обласної ради Ігор Тринів та Богдан Дідик, голова районної державної адміністрації Петро Білінський, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, міський, селищний та сільські голови,  керівники установ, підприємств та організацій, представники медичних установ району, політичних партій та громадських організацій, засоби масової інформації.
Розгляд питань порядку денного 10 сесії районної ради розпочався із інформації начальника фінансового управління районної державної адміністрації Марії Ощипок щодо внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. Як результат, в ході тривалого обговорення та дискусій, депутатами було прийнято рішення про додаткове виділення з районного бюджету коштів в сумі 2 млн.грн. грн. для виплати заробітної плати медичним працівникам району.
Присутніми було встановлено на 2017 рік розмір кошторисної заробітної плати в розмірі 5400,00 грн., яка буде враховуватись при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального та поточного ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що здійснюватиметься за рахунок коштів районного бюджету.
В ході засідання 10 сесії районної ради депутатами було реорганізовано Чагрівський навчально-виховний комплекс І-ІІІ ступенів у Чагрівський навчально-виховний комплекс І-ІІ ступенів, утворено філії Верхньолипицької та Жовчівської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, а також відкрито дошкільну групу та змінено назву Нижньолипицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Рогатинської районної ради. Присутніми було затверджено статути та положення реорганізованих навчальних закладів району, а також розпорядження голови районної ради, видані у міжсесійний період.