Грошове забезпечення військовослужбовця військової служби за контрактом

Грошове забезпечення військовослужбовця військової служби за контрактом

В Сухопутних військах Збройних Сил України розмір грошового забезпечення в середньому стрільця складає від 10 200 грн., командира …

Роковини розстрілів на Майдані. Герої не вмирають!

Роковини розстрілів на Майдані. Герої не вмирають!

З болем в серці вся Україні згадує в ці дні події чотирирічної давнини та вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні. …

Депутати прийняли районний бюджет на 2018 рік

Депутати прийняли районний бюджет на 2018 рік

21 грудня 2017 року, під головуванням Романа Гринишина,  відбулось засідання 14 сесії  районної ради сьомого скликання, у …

Польська громада урочисто передала пожежну машину Рогатинському району (відео)

Польська громада урочисто передала пожежну машину Рогатинському району (відео)

На початку цього тижня Рогатинщину з робочим візитом відвідала представницька делегація з ґміни Стрілецькі на чолі з …

Відбулось засідання 13 сесії Рогатинської районної ради

Відбулось засідання 13 сесії Рогатинської районної ради

Під головуванням Романа Гринишина, 26 жовтня 2017 року, відбулось засідання 13 сесії районної ради сьомого скликання, в …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулась 17 сесія районної ради

Відбулась 17 сесія районної ради

21 червня 2018 року, в залі засідань адмінбудинку, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася  17 сесія районної ради. В роботі пленарного засідання взяли участь: депутат Івано-Франківської обласної ради Ігор Тринів, заступник голови районної державної адміністрації Оксана Канюка, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, голови місцевих рад району, керівники установ, підприємств та організацій, політичних партій та громадських організацій, засоби масової інформації.
Перед розглядом питань порядку денного, голова районної ради Роман Гринишин проінформував присутніх про те, що до районної ради надійшло звернення медичних працівників Рогатинської ЦРЛ, щодо виплати заборгованості по заробітній платі, яке було розглянуто на засіданнях постійних комісій та президії районної ради. Депутатами було погоджено обговорити дане звернення перед розглядом питань порядку денного. Результатом обговорення, в якому взяли участь голова профспілки   медичних працівників Рогатинської ЦРЛ Галина Ворона, члени профкому, головний лікар ЦРЛ Тарас Бандура, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Рогатинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Віктор Денисюк, було включення депутатами районної ради останнім питанням порядку денного питання «Про затвердження статуту комунального некомерційного медичного підприємства «Рогатинська центральна районна лікарня» в новій редакції».
Оскільки депутатів районної ради стурбувало питання життєдіяльності Букачівської міської лікарні та ФАПів, які не відображені в даному статуті і в той же час ще не передані в оперативне управління комунальному некомерційному підприємству «Рогатинський центр первинної медико-санітарної допомоги», прийняття даного статуту в новій редакції не набрало відповідної кількості голосів депутатів і як результат – рішення не було прийняте.
На пленарному засіданні депутати розглянули питання «Про інформацію головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Рогатинський центр первинної медико-санітарної допомоги» В.М. Денисюка щодо роботи комунального некомерційного підприємства «Рогатинський центр первинної медико-санітарної допомоги», «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік», «Про хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за І-й квартал 2018 року»,  «Про підтримку звернення Коломийської районної ради до Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг», «Про реформування друкованого засобу масової інформації – Рогатинської районної газети «Голос Опілля» та редакції Рогатинської районної газети «Голос Опілля», «Про присвоєння Черченській ЗОШ І-ІІІ ступенів Рогатинської районної ради Івано-Франківської області імені братів Лепких».
Крім того, на сесії районної ради депутати розглянули ряд земельних питань, доповнили районну комплексну програму профілактики злочинності на 2016-2020 роки та внесли зміни в заходи районної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури та спорту на 2017-2021 роки.
Також було затверджено Женчук Марію Тарасівну на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Рогатинської районної ради Івано-Франківської області.