Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулась 18 сесія районної ради

Відбулась 18 сесія районної ради

26 липня 2018 року, під головуванням Романа Гринишина, відбулось засідання 18 сесії районної ради, на якому було розглянуто 13 питань порядку денного.
В роботі пленарного засідання взяли участь депутат обласної ради Богдан Дідик, заступник голови райдержадміністрації Оксана Канюка, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, сільські голови, керівники установ, підприємств та організацій, політичних партій та громадських організацій, засоби масової інформації.
Перед розглядом питань порядку денного Роман Гринишин проінформував депутатів про те, що відбулися зміни в керівництві Рогатинського відділення поліції. Тимчасово виконуючого обов’язки начальника Рогатинського відділення поліції призначено підполковника поліції Іваськевич Наталію Володимирівну.
Також, спільною грамотою голів  районної державної адміністрації та районної ради за високі результати зі стрільби кульової на міжнародних та всеукраїнських змаганнях та вагомий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури і спорту Рогатинщини був нагороджений Денис Ворона – чемпіон світу зі стрільби серед юніорів, вихованець Рогатинської СДЮСШОР.
Розгляд питань порядку денного розпочався із детального обговорення питання «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік», по якому доповідала начальник фінансового управління райдержадміністрації Богдана Могила. З метою виплати розрахункових коштів  медичним працівникам було вирішено зменшити  видаткову частину загального  фонду районного бюджету на суму 1,5 млн грн. по відділу освіти райдержадміністрації. Голова районної ради Роман Гринишин висловив стурбованість, чи повернуться згодом ці кошти додатковою субвенцією з обласного бюджету в районний бюджет. Однак, Богдана Могила запевнила депутатів районної ради, що з узгодженням директора департаменту фінансів Івано-Франківської ОДА Іриною Мацькевич було запевнено, що ці кошти частинами поступлять дотаційно в наш район. Після обговорення даного питання рішення було прийняте одноголосно.
В ході засідання депутатами було затверджено програму зайнятості населення Рогатинського району на період до 2020 року, штатний розпис та графік роботи комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр», статут комунального некомерційного підприємства «Рогатинська центральна районна лікарня» в новій редакції.
Також, депутати прийняли рішення «Про підтримку звернення Коломийської районної ради щодо недопущення підняття ціни на газ» та «Про звернення Рогатинської районної ради про підтримку Президента України щодо надання томосу про автокефалію Православній Церкві в Україні». Крім того, надали у постійне користування земельну ділянку Рогатинській спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву та затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки, яка надається в оренду ТОВ «Потоківський цегельний завод» та розглянули ряд майнових питань.
Після розгляду всіх питань порядку денного депутати активно задавали питання, що стосуються життєдіяльності району.
Було висловлено невдоволення щодо їдкого запаху, який поширюється з «Росан-Агро» на територію міста Рогатина, особливо в вечірній час, та викликає справедливі нарікання громадян. Депутатами було запропоновано заслухати на черговій сесії районної ради керівництво ТзОВ «Росан-Агро» щодо вжиття заходів по зменшенню викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря.
Крім того, було піднято питання великовагових вантажних транспортних засобів, які перевозять зерно до елеватора та масово здійснюють зупинку і стоянку вздовж головної дороги по вул. Галицькій  в м. Рогатині, чим створюють перешкоди іншим учасникам дорожнього руху. Було вирішено звернутись до керівника районного відділення поліції щодо вжиття заходів, з метою врегулювання стоянки даних вантажних автомобілів у спеціально відведених місцях.
Також депутатів турбував стан місцевих доріг та можливість проведення їх ремонту, вчасної виплати заробітної плати освітянам, можливість придбання сільськими радами невідкладної допомоги для фельдшерсько – акушерських пунктів та ін.