Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулась 23 сесія районної ради

Відбулась 23 сесія районної ради

У п’ятницю 21 лютого 2014 року в залі засідань адмінбудинку відбулась 23 сесія Рогатинської районної ради з наступним порядком денним:
1. «Про внесення змін до рішення першої сесії (ІІ пленарне засідання) районної ради від 18.11.2010 р. №10-1/2010 р. «Про утворення президії районної ради».
2. Про суспільно-політичну ситуацію в районі.
У зв’язку із заявами, які надійшли до апарату районної ради, фракція «Розвиток регіону» в Рогатинській районній раді припинила своє існування. Саме тому було прийнято рішення вивести із складу президії колишню її голову.
Начальник районного управління юстиції Л.І. Якимів роз’яснила присутнім процедуру ліквідації районної організації Партії регіонів. Депутати гостро обговорювали суспільно-політичну ситуації у державі, адже трагічні події не залишили байдужою жодну людину. На сесії мова йшла і про роботу банків, які розташовані на території Рогатинщини, відділу пенсійного фонду, казначейства та фінансового управління. «Ніхто не є ворогом свого народу», – було зауважено головою районної ради Юрієм Чорним.
В ході роботи 23 сесії було прийнято рішення, яке зобов’язує апарат районної ради, під керівництвом голови районної ради координувати роботу із забезпечення життєдіяльності району.

P1240658

P1240660

P1240662P1240664P1240666