Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Вчора, 25 березня 2014 року, під головуванням Володимира Штогрина відбулось засідання 25 сесії районної ради. В її роботі взяли участь 74 депутати, прокурор району, представник районного суду, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, міський, селищний та сільські голови, керівники установ, підприємств та організацій, політичних партій та громадських організацій, засоби масової інформації.
Засідання урочисто розпочалось на площі перед адмінбудинком, де було розглянуто та одноголосно підтримано рішення «Про підняття прапорів на флагштоках перед адмінбудинком районної ради». Після благословення та освячення прапорів деканом Рогатинським УГКЦ митрофорним протоієреєм Дмиром Бігуном та священиком УПЦ КП Михайлом Благим представниками молодої генерації, пластунами, депутатами районної ради Яремою Зварчуком, Романом Гринишином та Юрієм Кілестином було піднято Державний прапор України, червоно-чорний та прапор Європейського Союзу. Через технічні причини не піднято прапора Рогатинського району, проте це буде зроблено найближчим часом.
Далі робота сесії продовжилась в залі засідань. Депутатами було ухвалено рішення щодо взяття до відома інформації голови районної виборчої комісії В.М. Попадюка про визнання повноважень депутата Рогатинської районної ради шостого скликання В.М. Кіцелюка.
На засідання сесії знову було винесено питання «Про обрання заступника голови районної ради». Вже вдруге на цю посаду було запропоновано кандидатуру очільника районної організації Народного Руху України Тараса Саса. Однак, як і під час попереднього голосування, ця кандатура не отримала достатньої кількості голосів (43 – «за», 16 – «проти», 15 – «утрималось»).
Депутатами було розглянуто ще низку питань, які стосувались внесення змін до районного бюджету, роботи відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації, стану розрахунків орендарів з власниками земельних паїв за 2013 рік, затверджено детальний план території будівництва гідроелектростанції на території Конюшківської сільської ради та багато інших.
Депутати районної ради прийняли звернення до Голови Верховної Ради України, в.о. Президента України Турчинова О.В. та до Прем’єр-міністра України Яценюка А.П. стосовно внесення змін до Земельного кодексу України та надання органам місцевого самоврядування повноваження щодо розпорядження всіма землями, які входять в адміністративну межу міської, селищної, сільських рад. Також звернулись до ДП «Рогатинське лісове господарство» з рекомендацією реалізовувати продукцію шляхом укладання прямих договорів на поставку круглого лісу в першу чергу деревообробним підприємствам району, відповідно до їхніх виробничих потреб.
Також депутати районної ради долучились до всеукраїнської акції з організації громадянами України допомоги щодо матеріально-технічного та медичного забезпечення Збройних Сил України, відправивши зі своїх мобільних телефонів СМС-повідомлення на номер 565.
Засідання 25 сесії районної ради завершилось виконанням Державного Гімну України.