Районна рада ухвалила рішення щодо реорганізації закладів загальної середньої освіти району

Районна рада ухвалила рішення щодо реорганізації закладів загальної середньої освіти району


Сьогодні, 13 лютого 2020 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася 30 сесія районної ради. В …

Депутати прийняли звернення до Президента України щодо скасування плати за розподіл (доставку) природного газу

Депутати прийняли звернення до Президента України щодо скасування плати за розподіл (доставку) природного газу

Більше трьох годин, 06 лютого 2020 року, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина тривало пленарне засідання 29 …

У Рогатині духовенство, влада та громадськість вшанували пам’ять Героїв Крут

У Рогатині духовенство, влада та громадськість вшанували пам’ять Героїв Крут

Сьогодні в Рогатині вшанували пам’ять юних героїв Крут, які понад сто років тому полягли у нерівному протистоянні із більшовицькими …

В Рогатині відзначили День Соборності України

В Рогатині відзначили День Соборності України

Сьогодні в школі естетичного виховання учнів відбулися урочистості та патріотичний концерт, присв'ячений 101-ій річниці Соборності …

Шановні краяни! Щиросердечно вітаю Вас із Різдвом Христовим та Новим 2020 Роком!

Шановні краяни! Щиросердечно вітаю Вас із Різдвом Христовим та Новим 2020 Роком!

В ці Різдвяні свята від усієї душі бажаю міцного здоров’я, великогощастя, добра і благополуччя Вам, Вашим рідним і …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулась 26 сесія районної ради

Відбулась 26 сесія районної ради

22 травня 2014 року під головуванням Володимира Штогрина відбулась 26 сесія районної ради. У її роботі взяв участь голова районної державної адміністрації Володимир Паньківський, прокурор району, представник районного суду, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, міський, селищний та сільські голови, керівники установ, підприємств та організацій, політичних партій та громадських організацій, засоби масової інформації.
В ході підготовки матеріалів до сесії по окремих питаннях відбулися засідання галузевих постійних комісій та спільне засідання постійних комісій районної ради, де детально були обговорені питання порядку денного.
На засіданні сесії по питаннях «Про звіт щодо виконання районного бюджету за І-й квартал 2014 року» та «Про внесення змін до районного бюджету на  2014 рік» доповідала заступник начальника фінансового управління  районної державної адміністрації Галина Томашівська, про хід виконання районної програми розвитку дошкільної освіти в районі на 2003-2015 роки, затвердженої рішенням 8 сесії районної ради четвертого скликання від 24.07.2003 року інформував начальник відділу освіти районної державної адміністрації Василь Трач.
Також депутати заслухали питання «Про хід виконання районної комплексної цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту населення і території, запобігання виникнення надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру та підвищення рівня готовності аварійно-рятувальної служби району до дій за призначенням на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням 2 сесії районної ради шостого скликання від 23.12.2010 року», інформацію щодо роботи цеху телекомунікаційних послуг  № 11.
Депутатами було розглянуто низку питань, які стосувались доповнення до плану роботи районної ради на 2014 рік, розширення повноважень постійної комісії районної ради, ефективного використання частини приміщення спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району, виконання рішення 24 сесії /ІІ пленарне засідання/ районної ради від 03 березня 2014 року № 332-24/2014 «Про депутатський запит Й.М. Кохмана», внесення змін до складу постійних комісій районної ради, затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель, розташованих за межами населених пунктів Підгородянської сільської ради та інші.
Про програму соціально-економічного та культурного розвитку Рогатинського району на 2014 рік та основні напрями розвитку на 2015 і 2016 роки інформувала начальник управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації Мирослава Іванило.
По всіх питаннях, які були внесені на розгляд 26 сесії прийнятті відповідні рішення, які відіграють значиму роль у забезпеченні життєдіяльності Рогатинського району.

DSC_0019 DSC_0021 DSC_0026 DSC_0030 DSC_0032 DSC_0034 DSC_0035 DSC_0036