На Рогатинщині відзначили День захисника України та 77-у річницю створення УПА

На Рогатинщині відзначили День захисника України та 77-у річницю створення УПА

Нехай ніхто не половинить, твоїх земель не розтина,
Бо ти єдина, Україно, бо ти на всіх у нас одна.
Одна …

Невручені нагороди Лицарів ОУН та УПА отримали їхні нащадки

Невручені нагороди Лицарів ОУН та УПА отримали їхні нащадки

У 1944 році наказом Головного військового штабу УПА було створено систему нагород і заохочень. Цими нагородами за бойові …

Відбулася 26 сесія районної ради

Відбулася 26 сесія районної ради

12 вересня 2019 року, під головуваннямголови районної ради Романа Гринишина, відбулася 26 сесія …

Відбулось засідання районної комісії з проведення обласного конкурсу «Краща етнокультурна громада»

Відбулось засідання районної комісії з проведення обласного конкурсу  «Краща етнокультурна громада»

Відповідно до Положення про обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, заходів …

Визначено лауреата районної педагогічної премії імені Михайла Галущинського 2019 року

Визначено лауреата  районної педагогічної премії імені Михайла Галущинського 2019 року

10 вересня 2019 року під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, відбулося засідання комісії з присвоєння …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулась 28 сесія районної ради

Відбулась 28 сесія районної ради

25 грудня 2014 року, під головуванням Володимира Штогрина, в залі засідань адмінбудинку  відбулась 28 сесія районної ради. У її роботі взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Олена Мороховська, заступник прокурора району, представник районного суду, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, міський, селищний та сільські голови, керівники установ, підприємств та організацій, політичних партій та громадських організацій, засоби масової інформації.
Перед початком розгляду питань порядку денного працівники районного буднику культури привітали присутніх із наступаючими новорічними фта різдвяними святами. Депутати та запрошені хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх тих, хто загинув за волю та незалежність України.
На засіданні сесії було заслухано звіт щодо виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 9 місяців 2014 року, по питаннях «Про звіт щодо виконання районного бюджету за 9 місяців 2014 року» та «Про внесення змін до районного бюджету на  2014 рік» доповідала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Марія Ощипок.
Перед присутніми про роботу постійної комісії постійної комісії районної ради з питань сільського, лісового господарства, земельних відносин, екології та раціонального природокористування звітував її голова. Також депутатами було заслухано інформацію про роботу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рогатинського району щодо обслуговування одиноких перестарілих громадян» та про хід виконання районної програми зайнятості населення району на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням 16 сесії районної ради від 14 березня 2013 року». В.о. директора Рогатинської центральної бібліотечної системи Марія Фінович проінформувала присутніх про роботу Рогатинської центральної бібліотечної системи району, а кандидатура для призначення на посаду директора Рогатинської ЦБС знову не була погоджена депутатами.
Під час засідання 28 сесії районної ради депутатами було обговорено та розглянуто ще низку питань, які стосувались затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, мережі закладів культури місцевого рівня Рогатинського району, затвердження штатного розпису підприємств, засновниками чи співзасновниками яких є районна рада, також було розглянуто ряд майнових питань.
По всіх питаннях, які були внесені на розгляд 28 сесії прийнятті відповідні рішення.