У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулась 3 сесія Рогатинської районної ради

Відбулась 3 сесія Рогатинської районної ради

Сьогодні, 31 березня 2016 року, відбулось засідання 3 сесії Рогатинської районної ради сьомого скликання, участь в якій  взяли голова районної державної адміністрації Надія Цимбаліста, керівник Тисменицької місцевої прокуратури Івано-Франківської області Роман Хима, представник районного суду, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, голови місцевих рад району, керівники установ, підприємств та організацій, політичних партій та громадських організацій, засоби масової інформації.
Перед початком розгляду питань порядку денного нагрудним знаком начальника Генерального штабу Збройних Сил України «За взірцевість у військовій службі ІІІ ступеня» було нагороджено учасника АТО із с. Виспа Михайла Синишина, а Орденом «За мужність ІІІ ступенів» посмертно Івана Югана.
Також за вагомий внесок у розвиток спорту Рогатинщини, спільними грамотами голів районної державної адміністрації та районної ради були нагороджені вихованці та тренери Рогатинської СДЮСШОР.
Розгляд питань порядку денного розпочався із звіту щодо виконання районного бюджету за 2015 рік та внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.
Депутати розглянули питання «Про звіт голови районної державної адміністрації Н.М. Цимбалістої щодо виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку, бюджету району за 2015 рік, рішень ради із зазначених питань та здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень».
Присутні взяли до уваги інформації керівника Тисменицької місцевої прокуратури Івано-Франківської області Романа Хими та начальника Рогатинського відділення поліції Тисменицького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Мирослава Атаманюка.
Депутатами було прийнято 3 районі програми: соціально-економічного та культурного розвитку району на 2016 рік; підтримки ТРК «РАЇ» в Рогатинському районі на 2016 рік та цільову Програму надання безоплатної первинної правової допомоги на 2016-2018 роки. В ході сесії також були внесені зміни та доповнення до інших  районних програм.
Відповідно до порядку денного депутати розглянули ряд майнових питань, започаткували щорічний міжобласний шаховий турнір «Опільська весна» на призи Рогатинської районної ради, надали погодження СФГ «Тиблевич» на отримання спеціального дозволу на користування надрами, з метою геологічного вивчення, в тому числі дослідно-промислової розробки Березівської ділянки торфу на території Конюшківської сільської ради та затвердили в новій редакції статут ТзОВ «Телерадіокомпанія «ЗАХІД».
З результатами поіменного голосування депутатів районної ради сьомого скликання на 3 сесії можна ознайомитись ТУТ