Відбулась 35 сесія районної ради

Відбулась 35 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 35 сесія районної ради. Робота сесії проходила …

Визначено переможців регіонального конкурсу дитячого малюнка присвяченого Дню Незалежності України

Визначено переможців регіонального конкурсу дитячого малюнка присвяченого Дню Незалежності України

04 серпня 2020 року визначили переможців регіонального конкурсу дитячого малюнка присвяченого Дню Незалежності України.
Для участі в …

Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія районної ради. Робота сесії проходила за участі голови районної державної адміністрації Володимира Штогрина, заступника голови районної ради Олега Вовкуна, доповідаючих по питаннях порядку денного сесії та працівників виконавчого апарату районної ради.

На початку пленарного засідання голова районної ради Роман Гринишин представив нещодавно призначеного голову Рогатинської районної державної адміністрації Володимира  Штогрина, побажав йому здоров’я, успіхів та плідної праці на благо Рогатинщини.
Крім того, також вручив, з нагоди Дня медичного працівника, Почесну грамоту департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації депутату районної ради Людмилі Свачій.

Робота сесії проходила конструктивно, в дискусійній атмосфері, адже районними обранцями було розглянуто 17 питань порядку денного сесії, які стосувались освітньої галузі та сфери медицини, регулювання майнових питань, стану доріг та внесення змін до районного бюджету і т.д.

Депутатським корпусом було також прийнято звернення до вищого керівництва країни, в якому йдеться про неприпустимість втручання держави у діяльність місцевого самоврядування, зокрема в частині встановлення додаткових податкових пільг з місцевих податків та зборів, що ставлять під загрозу стабільність наповнення дохідної частини місцевих бюджетів.