Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

На 34 сесію районної ради було винесено одне питання порядку денного, що стосувалось роботи Добринівської філії Пуківського ліцею. Перед пленарним засіданням сесії відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, національного, духовного відродження та ЗМІ, на якому членами комісії, після детально обговорення, було погоджено та винесено проєкт рішення на розгляд сесії районної ради.

У зв’язку з тим, що станом на 26 червня 2020 року збільшилася кількість здобувачів освіти у Добринівській філії І-ІІ ступенів Пуківського ліцею із 34 до 50, депутати районної ради вирішили не понижувати ступінь даній філії та внесли зміни до рішення 30 сесії районної ради «Про реорганізацію закладів загальної середньої освіти Рогатинського району», адже цим рішенням з 01 липня 2020 року передбачалось реорганізувати дану філію, понизивши її ступінь до першого, у зв’язку з малою кількістю учнів. В цьому і полягала терміновість зібрання сесії, про скликання якої напередодні було видано розпорядження голови районної ради.

Відповідно, депутати також внесли зміни у фактичну мережу закладів загальної середньої освіти району на 2020-2021 навчальний рік, затверджену рішенням 30 сесії районної ради, в якій остаточно закріпили за Пуківським ліцеєм Добринівську філію І-ІІ ступенів.

Нова кількість учнів дасть змогу збалансувати видатки на утримання цього закладу загальної середньої освіти.