Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулась 35 сесія районної ради

Відбулась 35 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 35 сесія районної ради. Робота сесії проходила за участі голови районної державної адміністрації Володимира Штогрина, заступника голови районної ради Олега Вовкуна, доповідаючих по питаннях порядку денного сесії та працівників виконавчого апарату районної ради. 
Перед розглядом питань порядку денного Роман Гринишин привітав депутата Рогатинської районної ради Марію Марунчак з ювілеєм. Також, спільно з Володимиром Штогрином, вручив з нагоди Дня підприємця Грамоти голови обласної державної адміністрації директору ТзОВ “Голд Дроп” Івану Югану та приватному підприємцю Ігорю Кобзану.Розпочали свою роботу депутати з інформації голови Рогатинської районної виборчої комісії Івано-Франківської області Галини Олійник щодо визнання Олега Стружанського обраним депутатом Рогатинської районної ради. Також Олега Стружанського було включено до складу постійної комісії районної ради з питань сільського, лісового господарства, земельних відносин, екології та раціонального природокористування.

В ході роботи пленарного засідання депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за І півріччя  2020 року та внесли зміни до районного бюджету на 2020 рік. Також прийняли рішення щодо завершення приватизації одноповерхової цегляної нежитлової будівлі (стоматологічної поліклініки); затвердили структуру комунального некомерційного підприємства «Рогатинський центр первинної медико-санітарної допомоги» та розглянули ряд питань, які стосувались роботи закладів загальної середньої освіти району.

У зв’язку з відсутністю здобувачів освіти було прийнято рішення щодо призупинення з 01 вересня 2020 року діяльність:
– Журівської філії Рогатинського ліцею № 1 Рогатинської районної ради Івано-Франківської області;
– Колоколинської філії Княгиницького ліцею Рогатинської районної ради Івано-Франківської області;
– Любшанської філії Черченського ліцею імені Братів Лепких Рогатинської районної ради Івано-Франківської області.

Крім того, було присвоєно Васючинській гімназії Рогатинської районної ради Івано-Франківської області ім’я Романа Левицького та затверджено статут даного закладу освіти, а також внесено зміни та доповнення до фактичної мережі закладів загальної середньої освіти району на 2020-2021 навчальний рік.

Всього на 35 сесії районної ради було розглянуто 11 питань порядку денного та прийнято 11 рішень.