Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулась 4 сесія Рогатинської районної ради сьомого скликання

Відбулась 4 сесія Рогатинської районної ради сьомого скликання

Сьогодні, 16 червня 2016 року, під головуванням Романа Гринишина, в залі засідань адмінбудинку, відбулась 4 сесія районної ради сьомого скликання. У її роботі взяли участь депутат Івано-Франківської обласної ради Ігор Тринів, голова районної державної адміністрації Надія Цимбаліста, її заступник, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, сільські голови, керівники установ, підприємств та організацій, політичних партій та громадських організацій, засоби масової інформації.
Розгляд питань порядку денного розпочався із заслуховування звіту начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації Володимира Штогрина щодо виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за перший квартал 2016 року.
По питаннях «Про звіт щодо виконання районного бюджету за перший квартал 2016 року» та «Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік» доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Марія Ощипок.
Депутатами було прийнято до відома хід виконання районної програми правової освіти населення району на 2012-2016 роки, затверджено комплексну програму розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Рогатинського району на 2016-2020 роки та районну цільову соціальну програму протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2016-2018 роки.
Присутні реорганізували Вербилівську, Підвинянську, Рудинську ЗОШ І ступеня у Вербилівську, Підвинську, Рудинську філії І ступеня Рогатинської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням іноземної мови, а Дичківську ЗОШ І-ІІ ступенів у Дичківську філію І-ІІ ступенів ступеня Рогатинської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням іноземної мови. Депутатами також було реорганізовано Колоколинську ЗОШ І-ІІ ступенів у  Колоколинську філію І-ІІ ступенів Букачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
В ході засідання 4 сесії районної ради депутати погодили фізичній особі-підприємцю Іваськевичу С.Я. надання гірничого відводу на розширення меж піщаного кар’єру для промислової розробки Південної ділянки Фразького родовища піску, розглянули ряд майнових питань, а також внесли змін до районної програми «Культура Опілля» на 2013-2017 роки.
Депутати також прийняли рішення про застосування електронної системи закупівель за кошти районного бюджету, яке передбачає, що з 01 липня 2016 року Рогатинська районна рада, комунальні підприємства, засновниками або співзасновниками яких є районна рада, установи та організації використовуватимуть електронну систему для закупівель товарів, робіт і послуг за кошти районного бюджету, визначену Законом України «Про публічні закупівлі», для закупівлі товарів і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тис.грн. та робіт, вартість яких дорівнює або перевищує 100 тис.грн., але не перевищує межі, встановлені в абзаці першому частини першої статті 2 Закону України «Про здійснення державних закупівель».
По всіх питаннях, які були внесені на розгляд 4 сесії районної ради, прийнятті відповідні рішення.