Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулась чергова 9 сесія районної ради сьомого скликання

Відбулась чергова 9 сесія районної ради сьомого скликання

11 травня 2017 року, в залі засідань адмінбудинку, під головуванням голови районної ради Романа Гриншина, за участю депутатів Івано-Франківської обласної ради Ігоря Триніва та Богдана Дідика, першого заступника голови райдержадміністрації Степана Демчишина, керівників управлінь та відділів райдержадміністрації, голів місцевих рад району, керівників установ, підприємств та організацій, політичних партій та громадських організацій, засобів масової інформації, відбулось засідання 9 сесії Рогатинської районної ради сьомого скликання.
В рамках святкування Дня Європи в Україні, роботі сесії передувала урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу з нагоди ухвалення рішення Ради Міністрів Європейського Союзу щодо скасування візових вимог для громадян України. Варто зазначити, що ще у 6 скликанні депутатами районної ради було прийнято далекоглядне рішення про підняття на флагштоках перед адмінбудинком районної ради прапора України, прапора Рогатинського району, червоно-чорного прапора та прапора Європейського Союзу.
Засідання 9 сесії районної ради розпочалось із нагородження переможців,  призерів та учасників другого етапу VІ Всеукраїнської спартакіади серед команд депутатів районних, міських, селищних та сільських рад і командою депутатів обласної ради та збірними командами, сформованими з депутатів місцевих рад і міст обласного значення, участь в якій взяла збірна команда Рогатинського району, зайнявши 6 загальнокомандне місце із 16-ти команд – учасників змагань.
Депутати додатково включити до порядку денного питання «Про підтримку звернення Черкаської області щодо недопущення прийняття Закону України «Про ринковий обіг земель сільськогосподарського призначення», яке було згодом підтримано одноголосно.
Присутніх в залі щодо діяльності прокуратури на території Рогатинського району за І квартал 2017 року інформував заступник керівника Тисменицької місцевої прокуратури Івано-Франківської області Віталій Попадюк.
Щодо доцільності надання згоди на оголошення площі карбонатного болота, за межами села Юнашків Юнашківської сільської ради Рогатинського району Івано-Франківської області, ботанічним заказником місцевого значення депутатів інформувала аспірант кафедри біології та екології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ірина Дмитраш-Вацеба.
В ході обговорення депутатами було взято до уваги звіт щодо виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за перший квартал 2017 року, а також затверджено звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року.
Після тривалих дискусій, присутні одноголосно внесли зміни до районного бюджету на 2017 рік, передбачивши виділення коштів для забезпечення заробітної плати працівників охорони здоров’я району. Однак, обрахунки нестачі коштів на дофінансування оплати праці працівників медичних закладів району показують, що закрити нестачу в коштах по заробітній платі лише з районного бюджету немає змоги. Тому, даним рішення також рекомендується міській, селищній та сільським радам долучитися до виділення 50 відсотків коштів для покриття дефіциту заробітної плати працівників охорони здоров’я району, виходячи із кількості жителів на території ради та помісячно обрахованої нестачі коштів на дофінансування оплати праці працівників медичних закладів району в 2017 році.
Під час засідання депутатами також було надано у постійне користування територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рогатинського району земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району, переданих відділенню стаціонарного догляду по вул. Черемшини, 5 та Черемшини, 5а,   площею 0,7216 га, яка  знаходиться в межах населеного пункту с. Данильче, на території Данильченської сільської ради. Присутніми було затверджено статут ТзОВ «Телерадіокомпанія «ЗАХІД» в новій редакції, звіт про незалежну оцінку вартості об’єкту майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району для взяття його на бухгалтерський облік, а також районну цільову соціальну програму розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2021 роки.