Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулась нарада голови районної ради з міським, селищним, сільськими головами району

Відбулась нарада голови районної ради з міським, селищним, сільськими головами району

19 березня 2014 року відбулась нарада голови районної ради Володимира Штогрина з міським, селищним та сільськими головами за участю керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, правоохоронних органів району та інших зацікавлених осіб.
З приводу останніх подій в Україні та з метою виконання рішень в.о. Президента та Уряду України, розпоряджень голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації сьогодні ще раз були уточнені питання щодо планування порядку та проведення мобілізаційних заходів в районі.
Головою районної ради було дано доручення щодо посилення даної роботи та забезпечення життєдіяльності нашого району.
Міському, селищному та сільським головам дано конкретні терміни щодо доопрацювання необхідної документації по пунктах збору у відповідних радах району.
Також на нараді йшлося про фінансове забезпечення виконання довгострокової програми мобілізаційної підготовки Рогатинського району. Як результат, рекомендовано міському, селищному та сільським головам провести до 23 березня 2014 року засідання сесій відповідних рад та передати частину субвенцій районному бюджету для реалізації заходів даної програми.
В своєму виступі начальник Рогатинського РВ УМВС Олександр Прокопчук наголосив на налагодженні співпраці та спільній роботі з жителями Рогатинщини для підтримання правопорядку в районі. Головним фахівцем Рогатинського районного відділу Управління державної служби з надзвичайних ситуацій в області майором служби цивільного захисту Ігорем Стеком доведено питання дотримання правил пожежної безпеки в побуті при користуванні газовими та електричними приладами, недопущення випадків спалювання залишків сухої рослинності. Також присутнім проведено роз’яснювальну роботу щодо вжиття заходів безпеки та порядок дій при виявленні вибухонебезпечних предметів. Наголосив на обстеженні зелених насаджень і проведенні робіт по їх видаленню, так як продовжується тенденція виникнення надзвичайних подій, пов’язаних із падінням дерев. Проінформував присутніх на продовженні проведення перевірок стану готовності до пропуску повені зливових каналізаційних та дренажних систем населених пунктів, водовідвідних і меліоративних каналів, русел малих річок, водопропускних і гідротехнічних споруд. Довів основні вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 09.01.2014 № 11 «Про затвердження Положення про єдину державну систему цивільного захисту».