Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулась нарада із власниками та керівниками закладів торгівлі стосовно маркування товарів російського походження

Відбулась нарада із власниками та керівниками закладів торгівлі стосовно маркування товарів російського походження

19 березня 2015 року, під керівництвом голови районної ради Володимира Штогрина, відбулась нарада із власниками та керівниками закладів торгівлі, які діють на території міста Рогатина, щодо ходу виконання рішення постійної комісії районної ради з питань промисловості, торгівлі, дорожнього господарства, транспорту, зв’язку, побутового обслуговування і житлово-комунального господарства від 13.02.2015 року стосовно маркування товарів російського походження. На нараді, в якій також взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Олена Мороховська, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Михайло Іваник, представники управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації, працівники торгівлі району, було відзначено позитивну роботу по даному питанні магазинів «ПАККО» та «Барвінок», а також рекомендовано керівникам закладів торгівлі міста Рогатина і надалі продовжувати роботу із вжиття заходів для інформування споживачів району про товари російського походження шляхом помітного їх маркування відповідно до зразку, прийнятого постійною комісією за результатами конкурсу.
Володимир Штогрин також наголосив, що у зв’язку із великим попитом  на окремі групи продовольчих товарів, необхідно здійснювати контроль для недопущення необґрунтованого завищення цін на них на споживчому ринку Рогатинського району.
На нараді було обговорено питання цінової політики на продукти першої необхідності в районі і як зазначила Оксана Духній – в.о. начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації управлінням було проведено моніторинг рівня цін на основні продовольчі товари, роз’яснювальну роботу та контроль за дотриманням вимог розпорядження облдержадміністрації від 15.10.2009 р. №615 «Про упорядкування положень розпоряджень голови облдержадміністрації щодо регулювання цін на продовольчі товари», яким передбачено дотримання усіма суб’єктами господарювання у сфері торгівлі граничного рівня торговельних (постачальницько-збутових) надбавок до оптової ціни виробника (митної вартості) без врахування витрат з їх транспортування у міжміському сполученні в розмірі на:
– хліб – 10 відсотків;
– борошно, макаронні вироби, крупи, цукор, яловичину, свинину, м’ясо птиці, ковбасні вироби варені, молоко, сир, сметану, масло вершкове, олію соняшникову, яйця курячі – 15 відсотків. З’ясовано , що в торгівельних мережах міста в яких проведено моніторинг дотримуються гранично дозволеного 10-ти  відсоткового рівня торговельної надбавки на хліб.

 

.