Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулась нарада на базі Букачівської селищної ради

Відбулась нарада на базі Букачівської селищної ради

Сьогодні, 10 липня 2015 року, на базі Букачівської селищної ради, за участю голови районної ради Володимира Штогрина та першого заступника голови РДА Степан Демчишин, відбулась нарада із селищним та сільськими головами спільно із  сільськогосподарськими товаровиробниками Букачівського куща.
Метою її проведення було забезпечення протипожежних заходів в ході цьогорічних жнив та сприяння в роботі Букачівської пожежної частини.
Перед присутніми з інформацією про заходи щодо пожежної безпеки при збиранні урожаю 2015 року виступив провідний інспектор Рогатинського районного відділу Управління  державної служби з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області Іван Бордун.
Сільськогосподарські товаровиробники висловили ряд зауважень щодо роботи Букачівської пожежної частини. Голова районної ради Володимир Штогрин дав окремі доручення селищному та сільським головам, начальнику районного відділу Управління  державної служби з надзвичайних ситуацій, фінансовому управлінню РДА по питанню належного матеріально-фінансового забезпечення Букачівської пожежної частини.
В роботі наради також взяли участь заступник керівника виконавчого апарату районної ради Михайло Іваник, начальник фінансового управління РДА Марія Ощипок, начальник Рогатинського РВ УДСНС в Івано-Франківській області Богдан Грабовецький та головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій РДА Володимир Шевчук.