У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулась нарада на базі Букачівської селищної ради

Відбулась нарада на базі Букачівської селищної ради

Сьогодні, 10 липня 2015 року, на базі Букачівської селищної ради, за участю голови районної ради Володимира Штогрина та першого заступника голови РДА Степан Демчишин, відбулась нарада із селищним та сільськими головами спільно із  сільськогосподарськими товаровиробниками Букачівського куща.
Метою її проведення було забезпечення протипожежних заходів в ході цьогорічних жнив та сприяння в роботі Букачівської пожежної частини.
Перед присутніми з інформацією про заходи щодо пожежної безпеки при збиранні урожаю 2015 року виступив провідний інспектор Рогатинського районного відділу Управління  державної служби з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області Іван Бордун.
Сільськогосподарські товаровиробники висловили ряд зауважень щодо роботи Букачівської пожежної частини. Голова районної ради Володимир Штогрин дав окремі доручення селищному та сільським головам, начальнику районного відділу Управління  державної служби з надзвичайних ситуацій, фінансовому управлінню РДА по питанню належного матеріально-фінансового забезпечення Букачівської пожежної частини.
В роботі наради також взяли участь заступник керівника виконавчого апарату районної ради Михайло Іваник, начальник фінансового управління РДА Марія Ощипок, начальник Рогатинського РВ УДСНС в Івано-Франківській області Богдан Грабовецький та головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій РДА Володимир Шевчук.