На Рогатинщині відзначили День захисника України та 77-у річницю створення УПА

На Рогатинщині відзначили День захисника України та 77-у річницю створення УПА

Нехай ніхто не половинить, твоїх земель не розтина,
Бо ти єдина, Україно, бо ти на всіх у нас одна.
Одна …

Невручені нагороди Лицарів ОУН та УПА отримали їхні нащадки

Невручені нагороди Лицарів ОУН та УПА отримали їхні нащадки

У 1944 році наказом Головного військового штабу УПА було створено систему нагород і заохочень. Цими нагородами за бойові …

Відбулася 26 сесія районної ради

Відбулася 26 сесія районної ради

12 вересня 2019 року, під головуваннямголови районної ради Романа Гринишина, відбулася 26 сесія …

Відбулось засідання районної комісії з проведення обласного конкурсу «Краща етнокультурна громада»

Відбулось засідання районної комісії з проведення обласного конкурсу  «Краща етнокультурна громада»

Відповідно до Положення про обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, заходів …

Визначено лауреата районної педагогічної премії імені Михайла Галущинського 2019 року

Визначено лауреата  районної педагогічної премії імені Михайла Галущинського 2019 року

10 вересня 2019 року під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, відбулося засідання комісії з присвоєння …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулась спільна нарада координаційного комітету допомоги учасникам АТО, які постраждали під час бойових дій та їхнім сім’ям

Відбулась спільна нарада координаційного комітету допомоги учасникам АТО, які постраждали під час бойових дій та їхнім сім’ям

Минулого тижня відбулася спільна нарада координаційного комітету допомоги учасникам АТО, які постраждали під час бойових дій  та їхнім сім’ям за участю заступника директора департаменту соціальної політики ОДА Віталія Яворського, голови районної ради Володимира Штогрина, представників Галицько-Рогатинського об’єднаного військомату та членів координаційного комітету.
Заступник директора департаменту соціальної політики ОДА Яворський Віталій наголосив на необхідності проводити такі спільні наради, метою яких є об’єднання зусиль всіх відповідальних структур для отримання інформації про усіх осіб, які перебувають чи перебували в АТО та їхніх родини.
За словами начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Романа Ошитка, в районі мобілізовано 96 військовозобов’яних, які проживають на території району.
Станом на 01.03.2015 року в районі є 1 загиблий в АТО та 6 поранених з Рогатинського району.
Сім’ї загиблого учасника АТО Андрія Білоуса  за рахунок коштів бюджетів усіх рівнів та інших джерел надано одноразову допомогу на загальну суму 729,0 тис.грн. На членів сім’ї оформлено відповідні посвідчення по забезпеченню надання пільг на житлово-комунальні послуги.
Рішенням сесії районної ради від 25.12.2014 року №396-28/2014 «Про доповнення до районної Програми соціального захисту населення на 2013-2016 роки» передбачено 100% знижку по оплаті за житлово-комунальні послуги сім’ям загиблих учасників АТО в межах норм споживання.
З коштів районного бюджету, передбачених на надання одноразових грошових допомог 4-м сім’ям учасників АТО надано одноразову допомогу на загальну суму 1,9  тис.грн.
За рахунок коштів районної ради на виконання депутатських повноважень 30-ти учасникам АТО та членам їх сімей надано грошову допомогу на загальну суму 30,0 тис.грн.
Координаційний комітет в межах наявних можливостей забезпечує надання матеріальної допомоги, оперативне розв’язання проблем, з якими звертаються члени сімей поранених та загиблих військовослужбовців, а також члени сімей учасників АТО, що потребують особливої уваги чи перебувають в складних життєвих обставинах.

Джерело: http://ww2.gov.if.ua/rogatynska/ua/