У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулася 11 сесія районної ради

Відбулася 11 сесія районної ради

17 серпня 2017 року, в залі засідань адмінбудинку, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася  11 сесія районної ради. В роботі пленарного засідання взяли участь: депутат Івано-Франківської обласної ради Богдан Дідик, заступник голови районної державної адміністрації Оксана Канюка, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, голови місцевих рад району, керівники установ, підприємств та організацій, політичних партій та громадських організацій, засоби масової інформації.
Перед початком роботи всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять покійного Луковець-Вишнівського сільського голови Курільця Ігоря Васильовича.
Відповідно до порядку денного сесії, депутати заслухали  Богдана Бодака –  в.о. начальника відділу у Рогатинському районі Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області, щодо необхідності прийняття рішення «Про надання дозволу на розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів на території Рогатинського району». Розгляд даного питання дав старт для поновлення нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, розташованих за межами населених пунктів Рогатинського району і в майбутньому дасть можливість збільшити плату за паї для громадян району та збільшиться поступлення коштів в бюджет органів місцевого самоврядування. Депутати та запрошені висловили побажання, щоб при оформленні замовлення з проектною організацією, яка буде розробляти технічну документацію, врахувати землі запасу та землі резерву, які розташовані за межами населених пунктів Рогатинського району і відносяться до земель сільськогосподарського призначення.
По питанню «Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік» доповідала Галина Томашівська –  в.о. начальника фінансового управління районної державної адміністрації. Враховано в районному бюджеті кошти, які поступили із залишку освітньої субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на проведення заходів впровадження енергозберігаючих технологій в опорному закладі Верхньолипицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів в сумі 1490,0 тис.грн. Також, виділені кошти на виплату одноразової грошової винагороди чемпіону світу з кульової стрільби Вороні Денису в сумі 10000 грн., на придбання  апаратів захисту органів дихання та зору в кількості 6 штук для Рогатинського районного відділу Управління ДСНС на суму 150 000 грн.,  для здійснення фінансової підтримки організації навчально – виховного процесу Рогатинської спеціалізованої дитячо – юнацької спортивної школи олімпійського резерву в сумі 300 000 грн. та ін.
В ході роботи пленарного засідання поступив депутатський запит Кохмана Й.М. щодо безпідставного припинення газопостачання жителю с. Явче, інваліду І групи по зору гр. Дволятику І.А.  Депутатами районної ради було прийнято рішення розглянути на черговій сесії районної ради питання: «Про інформацію щодо роботи Рогатинської дільниці Галицького відділення ПАТ «Івано-Франківськгаз» та хід виконання рішення 11 сесії районної ради сьомого скликання від 17 серпня 2017 року «Про депутатський запит Кохмана Й.М.».
По розглянутих питаннях депутатами одноголосно прийняті рішення.
Завершуючи пленарне засідання, голова районної ради Роман Гринишин привітав всіх присутніх з великим релігійним святом Преображення Господнього, напередодні якого відбулася сесія районної ради, а також запросив на святкові урочистості з нагоди Дня Незалежності України, які відбудуться 24 серпня 2017 року.