Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулася 21 сесія районної ради

Відбулася 21 сесія районної ради

15 листопада 2018 року, під головуванням Романа Гринишина, відбулось засідання 21 сесії районної ради, на якому було розглянуто 16 питань порядку денного.
В роботі пленарного засідання взяли участь голова районної державної адміністрації Петро Білінський, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, сільські голови, керівники установ, підприємств та організацій, політичних партій та громадських організацій, засоби масової інформації.
На початку пленарного засідання депутати одноголосно прийняли звернення  районної ради до Президента України щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення.
По питанню «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік» доповідала начальник фінансового управління райдержадміністрації Богдана Могила, котра підсумувала, що за 10 місяців 2018 року перевиконання районного бюджету становить 2 млн. 246 тис. 593 грн. Оскільки проект рішення був двічі обговорений  та узгоджений на засіданнях постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів, податків та інвестицій, а також на єдиному дні депутата, заперечень від депутатів не було. Після одноголосного прийняття даного рішення, депутати перейшли до розгляду питання «Про припинення комунального підприємства «Центральна районна аптека № 47» шляхом ліквідації». Голова районної ради Роман Гринишин проінформував присутніх про ситуацію, яка склалася в комунальному підприємстві «Центральна районна аптека №47», фактична сума заборгованості якого на даний час складає близько 460 тис.грн. та зростає з кожним днем в геометричній прогресії, у звֹ’язку із заборгованістю по виплаті заробітної плати та непогашеним банківським кредитом. Після тривалого обговорення даного питання воно було зняте з порядку денного та вирішено створити робочу групу по вивченню питання продовження функціонування роботи комунального закладу.
Депутати погодились з висновками та рекомендаціями галузевої постійної комісії та затвердили технічні документації по розрахунку нормативних грошових оцінок земельних ділянок, розташованих на територіях Нижньолипицької, Верхньолипицької, Козарівської, Сарниківської та Стратинської сільських ради. Крім того, надали дозвіл Рогатинській центральній районній лікарні на передачу в оренду частини нежитлового приміщення, розташованого в приміщенні галереї Рогатинської центральної районної лікарні, з метою розміщення кабінету комп’ютерної томографії (проведення рентгенологічних методів дослідження) та внесли зміни до районної програми підтримки сімей загиблих і постраждалих учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення на 2018-2019 роки. Також депутати заслухали та прийняли до уваги інформацію свого колеги, депутата районної ради Л.В. Дуди стосовно звільнення її з посади начальника відділу освіти райдержадміністрації.
Не вперше на сесіях районної ради піднімалося питання екології.  Цього разу особливу увагу депутатів викликав внесений на розгляд сесії заступником голови районної ради О.І. Вовкуном депутатський запит щодо викидів в атмосферу відходів виробництва ТОВ «Спецагропроект» (елеватор), в результаті очищення та сушіння зерна, що викликає справедливі нарікання жителів міста. Було прийнято рішення направити депутатський запит для виконання Рогатинській міськміжрайонній філії ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» та відділу з питань цивільного захисту, житлово-комунального господарства, будівництва та екології Рогатинської районної державної адміністрації, з метою проведення перевірки щодо дотримання норм викидів; наявності дозволів на викиди у повітря відходів зернообробки (зернових оболонок та пилу) та належного фільтрувального обладнання.