Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулася 22 сесія районної ради

Відбулася 22 сесія районної ради

20 грудня 2018 року, під головуванням Романа Гринишина, відбулось засідання 22 сесії районної ради, на якому було розглянуто 29 питань порядку денного.
В роботі пленарного засідання взяли участь голова районної державної адміністрації Петро Білінський, депутат Івано-Франківської обласної ради Ігор Тринів, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, сільські голови, керівники установ, підприємств та організацій, політичних партій та громадських організацій, засоби масової інформації.
Перед початком роботи сесії, із прийдешніми новорічними та різдвяними святами присутніх привітав фольклорний колектив районного будинку культури.
За активну участь у процесах українського державотворення ювілейною відзнакою «100 років Західноукраїнської Народної Республіки» та Грамотою голови Івано-Франківської обласної ради був нагороджений Матвіїв Іван Васильович – голова Рогатинської районної організації Всеукраїнського товариства політв’язнів і репресованих, якому днями виповнюється 90 років. З цієї нагоди з вітальним словом виступив учасник АТО, волонтер Василь Байда.
Спільною грамотою голови районної ради та райкому профспілки працівників державних установ, за активну життєву позицію, участь в профспілковій діяльності та з нагоди Дня місцевого самоврядування було нагороджено секретаря Рогатинської міської ради Галину Богун.
На початку пленарного засідання депутати одноголосно прийняли звернення районної ради до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України з приводу майбутнього продажу земель, в якому закликали вище керівництво держави продовжити мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення до 1 січня 2025 року та розпочати широке, публічне, суспільне обговорення покрокового запровадження прозорого й цивілізованого обігу земель в інтересах нинішнього і майбутніх поколінь, з винесенням цього питання на всеукраїнський референдум.
Під час засідання присутніми було взято до уваги звіт голови Рогатинської районної ради Р.Д. Гринишина за період з 21 грудня 2017 року до цього часу, заслухано звіт щодо виконання плану роботи районної ради за 2018 рік та погоджено план роботи на 2019 рік.
В ході обговорення депутатами одноголосно було прийнято головний фінансовий документ Рогатинського району – районний бюджет на 2019 рік, а також внесено зміни до районного бюджету на 2018 рік.
Крім того, затверджено базову мережу закладів культури місцевого рівня Рогатинського району на 2019 рік, текст угоди між Рогатинською районною радою Івано-Франківської області та Фондом «Будуймо кращий світ  впродовж найближчих років» Республіки Польща, ряд технічних документацій по розрахунку нормативних грошових оцінок земельних ділянок сільськогосподарського призначення та розглянуто інші важливі питання життєдіяльності району.
Завершуючи пленарне засідання, голова районної ради Роман Гринишин подякував депутатам за злагоджену роботу та привітав всіх присутніх з наступаючими святами – Новим 2019 роком та Різдвом Христовим.