Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулася 23 сесія районної ради

Відбулася 23 сесія районної ради

Сьогодні, 14 лютого 2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася 23 сесія районної ради. В роботі пленарного засідання взяли участь: перший заступник голови районної державної адміністрації Олена Мороховська, заступник голови районної ради Олег Вовкун, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, голови місцевих рад району, керівники установ, підприємств та організацій, політичних партій та громадських організацій, засоби масової інформації.
Перед розглядом питань порядку денного було урочисто підписано угоду між Рогатинською районною радою Івано-Франківської області та Фондом «Будуймо кращий світ впродовж найближчих років» Республіки Польща, текст якої депутати затвердили на 22 сесії районної ради 20 грудня 2018 року. Підписання угоди від Рогатинської районної ради було здійснено головою районної ради Романом Гринишиним, а від Фонду  «Будуймо кращий світ впродовж найближчих років» головою правління фонду – паном Тадеушем Твардо. При підписанні угоди був присутній також віце-голова правління фонду пан Пьотр Божидар Колачек. Дана угода передбачає співробітництво в сфері захисту навколишнього середовища, охорони здоров’я, освіти, соціальної допомоги, науково-дослідної діяльності, інноваційних технологій, культурних заходів, а також спільну участь у міжнародних освітніх тренінгах, програмах, проектах, тощо.
Розгляд питань порядку денного розпочався з фінансових питань, по яких доповідала начальник фінансового управління Богдана Могила. Було розглянуто внесення змін до районного бюджету на 2018 рік та 2019 рік, а також депутати затвердили звіт щодо виконання районного бюджету за 2018 рік.
Директор (редактор) ТЗОВ «ГОЛОС ОПІЛЛЯ»-МЕДІА+» Ольга Конопада проінформувала присутніх про хід виконання рішень районної ради № 68-3/2016 та № 398-17/2018, що стосуються реформування друкованого засобу масової інформації районної газети «Голос Опілля» та редакції газети «Голос Опілля». Директор (редактор) ТЗОВ «ГОЛОС ОПІЛЛЯ»-МЕДІА+» зазначила, що на сьогодні газета успішно пройшла роздержавлення та має нове свідоцтво про реєстрацію. Наголосила, що основним джерелом доходу ТЗОВ «ГОЛОС ОПІЛЛЯ»-МЕДІА+» є передплата газети та подякувала всім депутатам, підприємцям, керівникам та працівникам установ та організацій району, які передплатили видання в рамках акції «Подаруй читачеві газету». Особливу вдячність висловила голові районної ради Роману Гринишину за сприяння в передплаті газети «Голос Опілля» для 100 жителів району –  людей похилого віку, які отримуватимуть газету вже з березня.
Депутатами було вирішено надати в оренду ТЗОВ «ГОЛОС ОПІЛЛЯ»-МЕДІА+» приміщення, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища, міста району, строком на 15 років, з розміром орендної плати, установленим для бюджетних організацій.
Також на пленарному засіданні депутати погодились з запропонованими змінами до статуту комунального некомерційного підприємства «Рогатинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Рогатинської районної ради Івано-Франківської області, які були узгоджені на засіданні профільної комісії і статут даного комунального підприємства був затверджений в новій редакції.
В ході засідання депутатами було доповнено перелік заходів двох комплексних програм, що діють в районі, а саме: комплексної програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки в Рогатинському районі на період 2016-2020 років та комплексної програми «Здоров’я населення Прикарпаття на 2013-2020 роки в Рогатинському районі».
Також розглянуто ряд майнових питань.
Затверджено перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району, що підлягають приватизації у 2019 році, надано дозвіл Рогатинській центральній районній лікарні на передачу в оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району.
У зв’язку з утворенням Букачівської об’єднаної територіальної громади було прийнято рішення передати  Букачівській селищній раді безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району у комунальну власність Букачівської об’єднаної територіальної громади нерухоме майно, а саме: приміщення за адресою: смт. Букачівці, вулиця Чорновола, 47 (Будинок шерифа) та Майновий комплекс за адресою: смт. Букачівці, вулиця Чорновола, 44 (Букачівська міська лікарня).
До того ж, Рогатинська районна рада вийшла з засновників закладів освіти, які знаходяться на території Букачівської об’єднаної територіальної громади, а саме: опорного закладу Букачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Рогатинської районної ради Івано-Франківської області, Козарівського навчально-виховного комплексу І-ІІ ступенів Рогатинської районної ради Івано-Франківської області, Чернівського навчально-виховного комплексу Рогатинського району Івано-Франківської області та Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рогатинської районної ради Івано-Франківської області.
З огляду на зміни у законодавстві, на виконання законів України «Про освіту» та «Про загальну середню освіту», депутатами було прийнято рішення про перейменування трьох опорних закладів району на ліцеї.
Згідно статті 9 Закону України «Про загальну середню освіту» здобуття загальної середньої освіти забезпечують: початкова школа – заклад освіти I ступеня (або структурний підрозділ іншого закладу освіти), що забезпечує початкову освіту; гімназія – заклад середньої освіти II ступеня (або структурний підрозділ іншого закладу освіти), що забезпечує базову середню освіту; ліцей – заклад середньої освіти III ступеня (або структурний підрозділ іншого закладу освіти), що забезпечує профільну середню освіту. Відповідно до цього, відтепер замість термінів «загальноосвітня школа» та «навчально-виховний комплекс» (НВК) у назві закладу середньої освіти прописується його відповідний тип – початкова школа, гімназія або ліцей.
Отже, депутатами перейменовано опорний заклад Рогатинська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 із поглибленим вивченням іноземної мови Рогатинської районної ради Івано-Франківської області у Рогатинський ліцей №1 Рогатинської районної ради Івано-Франківської області, опорний заклад Княгиницький навчально-виховний комплекс І-ІІІ ступенів Рогатинської районної ради Івано-Франківської області у Княгиницький ліцей Рогатинської районної ради Івано-Франківської області, опорний заклад Верхньолипицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рогатинської районної ради Івано-Франківської області у Верхньолипицький ліцей Рогатинської районної ради Івано-Франківської області.
З метою приведення установчих документів закладів освіти  у відповідність до Закону України «Про освіту», депутати затвердили в новій редакції статути даних ліцеїв.
Також, після завершення конкурсів на заміщення вакантних посад, два заклади загальної середньої освіти району отримали своїх керівників. Було погоджено кандидатуру Світлани Багрій на посаду керівника Жовчівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рогатинської районної ради Івано-Франківської області та кандидатуру Михайла Комара на посаду керівника Підкамінської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Рогатинської районної ради Івано-Франківської області.
Всього на пленарному засіданні депутатами розглянуто 20 питань порядку денного сесії, по яких одноголосно були прийняті рішення.
Крім того, присутніх депутатів турбували питання життєдіяльності району: робота поштових відділень, закупівля медикаментів для ФАПів, здійснення оплати за проведення медичних оглядів та лабораторних обстежень та ін.
На завершення пленарного засідання голова районної ради Роман Гринишин нагадав депутатам про те, що відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування, депутати всіх рад та інші суб’єкти декларування, зобов’язані щорічно до 1 квітня подати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.