Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулася 26 сесія районної ради

Відбулася 26 сесія районної ради

12 вересня 2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася 26 сесія районної ради. В роботі пленарного засідання взяли участь: голова районної державної адміністрації Петро Білінський, депутат Івано-Франківської обласної ради Богдан Дідик, заступник голови районної ради Олег Вовкун, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, голови місцевих рад району, керівники установ, підприємств та організацій, політичних партій та громадських організацій, засоби масової інформації.

Розгляд питань порядку денного розпочався з питання: «Про погодження кандидатури на посаду керівника Верхньолипицького ліцею Рогатинської районної ради Івано-Франківської області». Навколо цього питання розгорілася гаряча дискусія в сесійній залі, оскільки на думку одного з кандидатів, оцінювання конкурсу, який відбувся на заміщення вакантної посади керівника Верхньолипицького ліцею,  було необ’єктивним, а підтримати переможця конкурсу на дану посаду прийшли представники Верхньолипицької громади, котрим теж надали слово депутати. За результатами поіменного голосування даний проект рішення не набрав необхідної кількості голосів та не був прийнятий. Голова районної ради Роман Гринишин рекомендував начальнику відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, у випадку не звернення до суду одного з кандидатів, повторно подати на розгляд чергової сесії районної ради кандидатуру переможця конкурсу для погодження.

Депутатами було прийнято звернення до Президента України з приводу майбутнього продажу земель сільськогосподарського призначення, в якому йшла мова про недопущення поспішного відкриття ринку земель сільськогосподарського призначення і законодавчої заборони іноземцям купувати українські землі. Також обранці району підтримали депутатський запит щодо зміни горизонтальної дорожньої розмітки з суцільної на переривчасту лінію між автозаправними станціями в м. Рогатині.

Було затверджено звіт щодо виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за перше півріччя  2019 року та звіт щодо виконання районного бюджету за перше півріччя 2019 року і внесено зміни до районного бюджету на 2019 рік.

В ході роботи сесії, депутатами було взято до уваги інформацію Тисменицької місцевої прокуратури Івано-Франківської області щодо діяльності прокуратури на території Рогатинського району за перше півріччя 2019 року.

Про хід виконання районної програми «Культура Опілля» на 2018-2019 роки доповідала начальник відділу культури районної державної адміністрації Ольга Рибій. Голова районної ради Роман Гринишин відмітив, що робота відділу культури є на належному рівні та побажав керівнику відділу та працівникам і надалі плідної праці.

Рішенням сесії районної ради комунальне некомерційне медичне підприємство «Рогатинська центральна районна лікарня» вийшло із засновників Букачівської міської лікарні, тож депутати рекомендували Букачівській селищній раді, обраній об’єднаною територіальною громадою, вирішити питання функціонування Букачівської міської лікарні.

В ході засідання було перейменовано  Колоколинську філію I-II ступеня Букачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рогатинської районної ради Івано-Франківської області у Колоколинську філіію I-II ступеня Княгиницького ліцею Рогатинської районної ради Івано-Франківської області, погоджено кандидатуру на посаду керівника Княгиницького ліцею та затверджено фактичну мережу закладів дошкільної освіти, закладів загальної середньої освіти та закладів позашкільної освіти району на 2019-2020 навчальний рік. Попередньо депутати висловились проти внесеного головою районної державної адміністрації на розгляд сесії питання щодо реорганізації 21 закладу освіти району.

Крім того, затверджено План залучення сил та засобів для гасіння пожеж та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Рогатинського району Івано-Франківської області та прийнято ряд майнових питань.

Всього на пленарному засіданні депутатами розглянуто 21 питання порядку денного сесії, з яких було прийнято 18 рішень.