Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулася 28 сесія районної ради

Відбулася 28 сесія районної ради

17 грудня 2019 року, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулось засідання 28 сесії районної ради.

В роботі пленарного засідання взяли участь: голова районної державної адміністрації Володимир Труш, депутати Івано-Франківської обласної ради Ігор Тринів та Богдан Дідик, заступник керівника Тисменицької місцевої прокуратури Віталій Попадюк, керівники управлінь та відділів районної державної адміністрації, сільські голови, керівники установ, підприємств та організацій, політичних партій та громадських організацій, засоби масової інформації.


Перед початком роботи сесії, із прийдешніми новорічними та різдвяними святами присутніх привітав фольклорний колектив районного будинку культури.

Розпочали свою роботу депутати з питання «Про погодження кандидатури на посаду керівника Верхньолипицького ліцею Рогатинської районної ради», яке було дискусійним на 26 сесії районної ради та не набрало підтримки депутатів районної ради. Після обговорень даного питання, в результаті поіменного голосування депутати погодили кандидатуру Надії Жирак на посаду керівника Верхньолипицького ліцею.

Під час засідання депутатами було взято до уваги звіти щодо виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 9 місяців 2019 року та щодо виконання районного бюджету за аналогічний період, інформації керівника Тисменицької місцевої прокуратури Івано-Франківської області щодо діяльності прокуратури на території Рогатинського району за 9 місяців 2019 року та  Рогатинського відділення поліції Тисменицького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області про діяльність у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території Рогатинського району за 10 місяців 2019 року.

В ході обговорення депутатами одноголосно було прийнято головний фінансовий документ Рогатинського району – районний бюджет на 2020 рік, а також внесено зміни до районного бюджету на 2019 рік.

Багато запитань у депутатів виникло при розгляді питання «Про реформування закладів загальної середньої освіти району», адже тема є надто болючою, оскільки питання оптимізації закладів загальної середньої освіти вже не можна більше відкладати в часі. Прийняття даного рішення дало старт для проведення майбутньої освітньої реформи в районі, яку неминуче потрібно втілювати в життя задля зменшення заборгованості, яка виникає по заробітній платі освітянам у 2020 році.

Крім того, депутати затвердили план роботи районної ради на 2020 рік, базову мережу закладів культури місцевого рівня Рогатинського району на 2020 рік,  ряд районних програм та розглянули інші важливі питання життєдіяльності району.

На пленарному засіданні було розглянуто всі питання порядку денного та у підсумку прийнято 32 рішення.


Завершуючи сесію, голова районної ради Роман Гринишин подякував депутатам за злагоджену роботу та привітав всіх присутніх з наступаючими святами – Новим 2020 роком та Різдвом Христовим.