Визначено переможців регіонального конкурсу дитячого малюнка присвяченого Дню Незалежності України

Визначено переможців регіонального конкурсу дитячого малюнка присвяченого Дню Незалежності України

04 серпня 2020 року визначили переможців регіонального конкурсу дитячого малюнка присвяченого Дню Незалежності України.
Для участі в …

Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на карантинні обмеження, які діють на даний час у зв’язку з пандемією коронавірусу, пленарне  засідання було проведено без допуску сторонніх осіб на площі перед адмінбудинком. В роботі сесії взяли участь: перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Дем’янчук, начальник фінансового відділу райдержадміністрації Володимир Штогрин, головний лікар КНМП «Рогатинська ЦРЛ» Тарас Бандура, Явченська сільська голова Ірина Іванова, працівники виконавчого апарату районної ради.

Розпочали свою роботу депутати з інформації голови Рогатинської районної виборчої комісії Івано-Франківської області Галини Олійник щодо визнання Відчистого Миколи Мирославовича обраним  депутатом Рогатинської районної ради Івано-Франківської області сьомого скликання. Голова районної ради Роман Гринишин вручив Миколі Відчистому депутатське посвідчення та побажав йому плідної депутатської роботи.

Депутатами було внесено зміни до районного бюджету на 2020 рік та розглянуто питання, що стосуються роботи окремих закладів загальної середньої освіти. Зокрема, було перейменовано академічний ліцей «Рогатинська гімназія імені Володимира Великого» Рогатинської районної ради Івано-Франківської області та затвердженно статут Рогатинського ліцею «Гімназія імені Володимира Великого» Рогатинської районної ради Івано-Франківської області в новій редакції. Також, в результаті надання Пуківською сільською радою субвенції районному бюджету на суму 462 тис.грн., з метою оплати праці педагогічним працівникам Пуківського ліцею Рогатинської районної ради Івано-Франківської області, було вирішено не понижувати з 1 липня ступінь даного закладу освіти та внесено зміни в фактичну мережу закладів загальної середньої освіти Рогатинського району на 2020-2021 навчальний рік, затверджену рішенням 30 сесії районної ради сьомого скликання. Голова районної ради Роман Гринишин зазначив, що депутати районної ради підуть на зустріч кожній громаді, яка акумулює свої зусилля за прикладом Пуківської сільської ради, задля збереження ступенів закладів освіти на відповідній території.

В ході роботи сесії депутати затвердили районну програму здійснення Рогатинською районною радою фінансової підтримки комунального підприємства «Розвиток Явче» на 2020-2022 роки для придбання на умовах фінансового лізингу нових транспортних засобів для перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування та надали дозвіл комунальному підприємству «Розвиток Явче» на укладення договору фінансового лізингу для придбання транспортних засобів. На сьогодні мова велась про авансовий платіж один мільйон вісімсот шістдесят тисяч гривень, що складає 20% вартості предмету лізингу та дозволить вже в скорому часі отримати два автобуси марки «Стрий-Авто».

Крім того, районні обранці розглянули питання використання окремого майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та міста Рогатинського району та перебуває на балансі комунального некомерційного медичного підприємства «Рогатинська центральна районна лікарня” та затвердили фінансовий план комунального некомерційного медичного підприємства «Рогатинська центральна районна лікарня» на 2020 рік.

В своєму виступі головний лікар Тарас Бандура зазначив, що з 1 квітня КНМП “Рогатинська ЦРЛ” перейшла на іншу модель фінансування, згідно договору з Національною службою здоров’я України, а саме: всі кошти надходять напряму не як медична субвенція, а як кошти за надані послуги. Якщо виконає НСЗУ те, що прописано, то коштів на заробітну плату медпрацівникам повинно до кінця року вистачити. В ході обговорень депутати районної ради запитували щодо кількості наявних апаратів штучної вентиляції легень в районній лікарні. Згідно інформації головного лікаря Тараса Бандури, на сьогодні в Рогатинській ЦРЛ є 2 апарата ШВЛ. Крім того, було використано досвід інших лікарень та зроблено розводки точок підключення систем подачі кисню в чотирьох палатах (всього на 10 місць), де можна підключити пацієнта до кисневої маски. Голова районної ради Роман Гринишин також повідомив присутніх, що після спілкування з народним депутатом Едуардом Прощуком, планується кошти в сумі 4 мл. грн., які мали йти на соціально-економічний розвиток району перенаправити на закупівлю медичного обладнання для КНМП “Рогатинська ЦРЛ” (ШВЛ, кисневі апарати та ін.).